1. 1.
    fakirliğin dibine vurmuş erkektir. ''aslanım öyle para harcamadan çakamazsın bunlara'' diye öğüt vermek gerekir.
    2 -1 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    KIZIN ERKEKTEN SOĞUMASINA NEDEN OLACAK DAVRANIŞTIR. NiTEKiM ERKEK YARIN ÖBÜRSÜGÜNDE KAVGA OLDUĞU ZAMAN KIZDAN KENDiSiNi KORUMASINIDA iSTEYEBiLiR. DiKKATLi OLMAK GEREK. SiZi KULLANIYORDA OLABiLiR VEYA GERÇEKTEN PARASI OLMAYABiLiR. BiR SÜRÜ iHTiMAL VAR.
    2 ... rebel12
  3. 3.
    eşitlik kavramına riayet eden erkektir. candır.
    1 ... masklavi
  4. 4.
    Cüzdanını unutmuş da olabilir veya muhatabın tepkisini görmek istiyordur. Ben olsam deneme amaçlı yapar tepkisini görür sonra da ya iç cebimdeymis güzelliğin aklımı başımdan aldı sanırım kalbimin üstüne gelen ceket cebini cuzdanla birlikte hissetmedim o derece diye espri yapardım.
    1 -1 ... sassanach
  5. 5.
    "Olur güzelim, lafı mı olur? Ayıpsın. Hem ben varken elini cüzdanına bile atma. Eve de ben bırakayım istersen? Yolda laf eden olursa façalarını indireyim aşşa."

Bu ne ya? Son odoson olor mooooğğğ. Parası olmayan dışarı çıkıp buluşmalar düzenlemesin bi zahmet.
    12 -5 ... essy
  6. 6.
    şener şen'in namussuz filminde, adile naşit'in söylediği gibi "hem fukara hem şeyi büyük" amk. lan paran yoksa niye buluşma ayarlıyorsun. sevgilin olur, 20. kez görüşüyorsundur, paran yoktur belki olabilir ama ilk buluşmada bunu diyeceksen, buluşmayacaksın aslanım.
    1 -1 ... petrauskas
  7. 7.
    demişliğim vardır.

yine aynı durum olsun yine derim.

buluşalım deniliyor, ben de diyorum param yok sen ödersen olur. nesi fena bunun?

az puşt degilsiniz lan siz de, "senle paran için birlikteyim diyen kız"a dürüst delikanlı deyip, burda bi hesap yüzünden erkek adama laf etmek... yok la adam olmaz sizden.

edit: olm o değil de, bu petrauskas essy'nin feyki mi yancısı mı lan? hep bi destekler, hep bi yanlamalar felan...
    7 -1 ... 0fu0
  8. 8.
    ağır yüzsüzdür. Bunun garibanlıkla alakası yoktur. Zengin kıza kapak atmaya yada kullanmaya çalışıyordur.

Gariban erkek parası olmadığında böyle birşey teklif etmez. Hatta kız teklif ettiğinde mahcup olur.
    7 -1 ... ekrem abi
  9. 9.
    Cüzdanı evde unuttu belki. Belki de kadınlara kendini sömürtmekten bıkmıştır.
    ... ivanpablo
  10. 10.
    erkekler kadının hayat sigortası değildir alman hesabı yapılması lazım.
    ... yousef007