bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 11.
    eğer öncesinde kendisine bekaretin nerede olduğunu sormadıysanız masadan kalkıp gitmenizi gerektirecek, saçma sapan bir beyanda bulunmuş kızdır. durup dururken böyle bir şey diyen insanla ne konuşulur ki lan.
    ... 10610
  2. 12.
    Avrupalarda böyümüştür.
    1 ... neremdogrukidemis
  3. 13.
    Türkçe meali;

Beni sikmeyen kalmadı, türlü türlü fantazilere girerek değerimi hayvan gibi düşürdüğümün farkındayım. Yaşım iyice 30’a yaklaştı, yanımdaki erkekler benle ciddi beraberliğe yanaşmıyor bu sebeple evlenip çocuk yapacak bir enayi bulamıyorum. Bende böyle şeyler söyleyerek kendi değerimi yükseltmeye çalışıyorum napalım belki işe yarar.
    7 -2 ... midfield maestro
  4. 14.
    Bekaret nerededir diye sormus birine cevap vermis olabilecek kizdir.
    1 ... when i was a child
  5. 15.
    Ben bekaret nerededir diye sormadan bunu söylüyorsa aklından şüphe duyacağım kızdır.
    1 -1 ... mecburi istikamet
  6. 16.
    eğer haklıysa durum daha fecidir.
    1 ... taktikyali kasif
  7. 17.
    kaşar olduğunu açıklamış demektir. evet.
    ... ercument cozerr
  8. 18.
    hadi açıkla desek bu cümleyi kendisi bile açıklayamaz.
    çünkü hiç bi anlamı yok amk.
    toplumun bekaret baskısı altında büyümüş, kirli olmadığı halde kendince kendini temize çıkarmak için uydurduğu havalı sözdür.
    45 yaşına gelse de hiç ilişkiye girmediği için kız, bikere sikildikten sonra artık kadın diye, adeta sıfır ürün - ikinci el muammelesi görülen bi ülkede böyle düşünen kadınlarımızı çok da haksız sayamayız.
    3 ... grypta6
  9. 19.
    Ulan ne uğraştınız bekaretle, kızla, kadınla. Dilerim size evet diyen bir Allah'ın kulu kadın olmaz. Manyakları toplamışlar buraya, kadındı kızdı tek bildikleri muhabbet bu.
    Boş erkek muhabbeti. Boşsunuz tıngır tıngır hem de.
    4 ... prot
  10. 20.
    Bir kadın saldırıya uğrasa isteği dışında bekaretini tecavüz nedeniyle kaybetse biz sonuca mı bakacağız niyete mi diyen kızdır.
    ... thirty eight