bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Lozan antlaması konusunda bilgi sahibi olan kızdır.
    3 ... yforyazar
  2. 2.
    Süslümandır.
    2 -2 ... msndekigulenadam
  3. 3.
    uzun adamla beraber ıslanmıştır. yağan yağmurda.
    6 ... creepy doll
  4. 4.
    Ha tamam o zaman. Sen kapat ben seni ararım" deyip hiç aramayacagim bir kız tipidir.
    ... karmetale
  5. 5.
    iyi çıkarıp götüne sokarsın o zaman değip oradan uzaklaşılmalıdır.
    -2 ... allah yok din yalan
  6. 6.
    Ben bi tuvalete gidiyim diyip kaçınası kızdır.
    ... arduino
  7. 7.
    bor'un mali değerini siz belirleyemezsiniz. çünkü buna yönelik sanayiniz yok. teknolojiniz yok. alt yapınız yok . yok yok yok.

bor madeninin enerjiye (en önemlisi) çevrilip önemli alanlarda kullanılması ancak gelişmiş ekonomileri olan ülkelerde olabilir ki onlarda artık bor madenine yatırım yapmanın şimdilik karlı olmayacağını düşünüyorlar.

bor konusu bir efsanedir ,yalanı bol palavrası çok alt yapısı yok. uzman değilim ama bor mesela araçlarda yakıt olarak kullanılacaksa motor teknolojisinin tamamen değişmesi gerekir ki bu imkansız gibi. patlamalı ve su soğutmalı motor benzinde yakar ,hindistan ceviz yağı da. yanık bitkisel yağ da . ama bor yakamaz.

bu palavraya zamanında sosyalistlerde aldandı. hatırlıyorum 15 sene kadar evvel mihri belli yoldaş okuduklarına kanmış türkiye'nin bor rezervini 11 trilyon diye yazmıştı. fos çıktı.

bor madeni çok yerde kullanılıyor en çokta cam ve deterjan sanayinde . ben evde bor ağırlıklı çamaşır deterjanı kullanıyorum .gayet güzel . etimatik. o kadar.

inşallah bir akılı insan çıkar ülkemizden bor madenini enerjiye çevirir bizde kullanırız ama şimdilik hayal.
    bu arada yarın borcam da patatesli havuçlu tavuk ızgara yapacağım şahane oluyor.
    2 ... baris hemen simdi
  8. 7.
    Siyaset ile ilgilidir. Hiç ilgisi olmayana yeğlerim.
    ... thirty eight
  9. 8.
    Ama çıkaracaģı boktur.
    1 ... ibne unicorn
  10. 9.
    Oldu o zaman ben kalkayim.
    3 ... thug life nigga