1. 1.
  "acaba benden hoşlanacak mı?"
  "acaba ne giydi?
  "acaba öteki elbisemi mi giyseydim?"
  "acaba sıkılacak mı benden"
  "acaba tahmin ettiğim gibi biri mi?"
  "acaba konuşmayı becerecek miyim?"
  "acaba elektrik alacak mı,alacak mıyım?"
  "acaba burada buluşmak doğru bir karar mıydı?"
  "acaba aşık olabilicek miyim?"
  "acaba bundan sonra neler olacak?"
  sorularının beyne savaş açması durumuna sebep olan,sanal ilişkilerin gerçekliğe ilk adımındaki ilk görüşmedir.
  52 -4 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  (bkz: ilk izlenim son izlenimdir)'den yola çıkarak, stres, heyecan vb. bilimum şeyler yapma ihtimali yüksek olan buluşmadır. *
  5 -1 ... redwinemania
 3. 3.
  bir sonraki buluşmaların var olup olmayacağını belirleyen buluşma.
  9 -1 ... janjan
 4. 4.
  cok da stres yapılmaması gereken durum. Zaten ortada bir b*k yoktur. olursa olur olmazsa da olmaz diye dusunulmeli.
  7 ... hendrix
 5. 5.
  potansiyel şahin k filmi
  2 -3 ... baybars
 6. 6.
  genelde arkadas ortamında baslayıp ilerki zamanlarda arkadaslarınızın orayı birer birer terk edip bas basa kaldıgınız bulusmadır...rahat olmak gerekir ama bunu basaranı daha görmedim
  4 -1 ... iceberk
 7. 7.
  Başarıya ulaşılması durumunda tadından yenmeycek hatırdan silinmeyecek buluşma.
  1 -1 ... bartimaeus
 8. 8.
  bir türlü o şerefe nail olamamanın verdiği can sıkıntısıyla beklemeye geçmek...ya bi göremedik gül cemali demek...
  5 ... harvester of sorrow
 9. 9.
  ikili ilişkilerin lansman özelliği taşıyan ilk buluşma hadisesi erkek bünye tarafından randevu evvelce alınmış ise, buluşma saatine kadar bir nevi kamp dönemi şeklinde geçen iğrenç şebekliklere dönebilir.

  bilgisayar dönemine yetişemeyen bir nesil üyesi iseniz öncelikle evdeki tüm kitaplar karıştırlır. amaç sadece bir kaç güzel şiir ezberlemek ve buluşma saatinde en rutkay aziz ses tonunla hatun kişisine söylemektir. o zamana kadar avrupa futbolunda bile bilmediğin futbolcu ismi kalmayan ve bunla övünen benliğine küfürler etmeye başlarsın. k.çına sok dersin juventus'un onbirini , yarında kıza bu onbiri sayıp üçün birini alırsın şeklinde kendinle kavgalara başlamışındır. evdeki vitrin altüst edildiğinde milliyet gazetesinden alınan ansiklopediler ve ev doktoru adlı güzide eserden başka hiç bir bok olmadığını gören erkek çaresizce hayatının en büyük hatasını yaparak şiir yazmaya karar verir. anne ve babanın gecenin bir vakti hala odanda kağıt kalemle uğraştığını görüp '' doktor olucak benim oğlum şundaki azime bak '' '' yok yok kesin hakim olur o çalışkan oğlum benim '' tarzı tezahuratları arasında sen hiç bir boka benzemeyen şiirini tamamlamaya çalışırsın.

  buluşma günü en sevdiğin spor ayakkabı , kot pantolon ve üzerinde hangi akla hizmetse o zamanlar çok sevdiğin, şimdi düşündükçe kendine lanet ettiğin acid denen çılgınlığın bir ürünü olan gülen acid logolu t-shirt, artık kendini hazır hissediyosundur. en son hamle olarak kafana yarım kilo jöleyi inek yalamış kıvamında sürüp zamanın en güzel kokusu first class ' ıda gusul abdesti alır gibi sıkındıktan sonra evden çıkmışındır.

  Tüm sevimliliğinle karşısına çıktığın hatunu nereye götüreceğini bilmeyen bir şaşkınsındır , sağınamı geçsem sol profilim dahamı iyi diye sürekli kasım kasım kasılan , '' kediler havaalanına niye giremez ? pist var ya orda eki eki '' şeklinde salak esprilerle hakan şükür tadı veren , buluştuğun andan itibaren geçen her saniyede inermisin çıkarmısın yarışmasına katılmış , podyumda yerin dibine geçen adam rolune bürünen ve en salağı yazdığı şiiri unutan kara bahtlı kem talihli kahraman hugo'sundur sen.

  bir acılar denizidir ilk buluşma. Ama geçer donjuan kıvamına sokar seni yaşadığın her deneyim , yerin dibine battığın her buluşma sana bir şeyler katar.
  27 -1 ... biraksamvaktidenizesalacak
 10. 10.
  cok onemlidir,kesinlikle ilk bulusmada hatun kisiye "biyiklar orjinal mi?" diye sormamak gerekir.
  son bulusmada sorabilirsiniz.
  12 -4 ... mese odunu