1. 23.
    Çiğli belediyesinin orada üst geçite çıktım, telefonda konuşuyorduk tabiki, karşı kaldırımda bankanın önünde çay içtiğini söylemişti, onu gördüğümü söyledim. Kalbim küt küt atıyor, hemen kalktı hızlı hızlı merdivenleri çıktı, sarılırım diye telefonu çantama ativerdim. Gülerek geldi karşımda durdu önce, sonra beş on dakika sarılmış olmalıyız.
    Bütün gün bir yerde birbirimize sarıldık.

Bir yıl sonra bu hikaye de bitti tabi.
    2 ... sarmasiklar gibiyim
  2. 22.
    Üniliyken bir hanımla ilk ciddili buluşmada 4 saate yakın nargile içmiştim artık kafa trilyon oldu. Zaten hanımefendi de gamer mıydı neydi bi oyunlardan bir de fantastik bilimkurgudan başka sohbet edemedik. Son buluşma olmuştu bir anda.
    -2 ... alpenglow
  3. 21.
    Yer alsancak saat 17:oo gıbı buluşulmuş olup daha ilk dakikalarda burada taksi bulunabilir miyim? sorusu geliverdi.

Hee yok dedim fayton olur buralara.
    Ne acelesi var dıysa attık.
    Bulduk bi taksi gitti.
    4 ... mechul yazar
  4. 20.
    Birisi gelmemişti saatlerce bekleyip gelmeyeceğine ikna olduğumda gittim.

Birisi 1 saat geç gelmişti, yarım saat durup gitti.

Birisi tam vaktinde geldi, güzel de zaman geçirdik ama sonrasında bir daha aramadı.

Birisiyle doğrudan eve gidip seviştik. iki gün gitmedi evden gitsin diye en son arkadaşları çağırdım dedim kovarcasına yolladım.

Başka biriyle de ben gitmedim buluşmaya.

Bakınca ne çok insan denemişim. Tiksindim la kendimden.
    -1 ... ters yakilan sigara
  5. 19.
    Unutulmayacak anılardır.

Ah ah.
    -1 ... sekhmet07
  6. 18.
    Pipetle kola içerken biraz heyecan, biraz da salaklık yüzünden pipete üflemem, kolanın havadan dolayı köpürmesi ve taşması. Panikle şişenin ağzını elimle kapatmaya çalışmam. Parmakların arasından kola taşması. Her tarafın kola olması... hala daha utanırım!
    4 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  7. 17.
    O kadar rezil bir anı ki...
    Evden çıktıktan yaklaşık bi 15 Dk sonra yağmur yağmaya başlamıştı ki ama nasıl yağmak sanki kova kova su döküyolar yukardan. Haliyle ben oldum sıçan gibi moralim de bozuldu tabi.
    Her neyse o moralle gittim yine de oturduk çay içiyoruz sen al çayı adamın üstüne dök. Sonra da otur ağlamaya başla. Nasıl ağladıysam ben adam canının acısını unuttu beni teselli ediyo valla yanmadım diye.
    Ertesi gün tekrar buluştuk bu olmadı diye, sonra yine yine derken bi baktık ki evlenmişiz*.
    4 ... vmpangea
  8. 16.
    ilk buluşmamız, Oturduk bişeyler içtik. Sonra kalktık yan masada arkadaşlarım vardı onlara bi selam vereyim dedim o da hesabı ödemeye gitti. Geldi, bende bi lavaboya gideyim dedim. Gittim, çıktım sonra etrafa bakındım yok, cafenin dışına çıktım insanlar geliyor geçiyor, arabalar geliyor, geçiyor yok. Lanet olsun ki o gün telde de tl kalmamış arayamıyorum. E gideyim dedim bari. Hayır anlam da veremiyorum gittiğine, muhabbette çok iyi gitmişti filan yani sanıyordum ki ikimizde birbirimizden hoşlandık. Ben yürümeye başladım metroya doğru bi 10 dk yürüdüm, ama delireceğim gitmesi için bi sebep yok ne yapsam diye kafamdan binbir türlü fikir geçiyor. Tam metro istasyonuna giricem telefon çaldı: nerdesin dedi. Metroya binicem sen nerdesin dedim. Seni bekliyorum, bekle geliyorum dedl. Bekledim geldi. Sonrası bana kaldım ihhihi. Bu da nacizane bir anımdı.
    1 ... expert
  9. 15.
    + kaç para?
    -30
    +tamam
    1 ... respect
  10. 14.
    ' yaa sen güzelsin yaaa ben de yakışıklıyım. yakışırız hanii. bence sevgili olalım ' diye hırboca edilen bir teklifle başlamıştır. ben tabi kör aşık , salak, mal ne dese ağzının içine bakıyorum falan. ' oluuuurr' dedim. niye ? ee salağım demiştim. hay demeseydim keşke ya, allah belanı vermesin senin köpek. canım acıdı yine hatırlayınca.
    2 ... pembeojelihatun