bugün

Onunla büyüdüğü içindir.
2017 model audi A6 74 bin euro bu arada ....o paraya türkiye 'de villa alınır ....

Kodumunun beyinsiz kapitalist ergenleri ....
Ben gibi yürüyerek giden erkekten bir adım öndedir. Artık şu insanları arabası, evi ve parasına göre kıyaslamaktan vazgeçin.
96 Ferrari 355 Spyder ile giderse milletin götü düşer.
o 4 tekerlekli taşıt bir 911 ve ya G serisi mercedes olursa ağzın ayrık olarak bakabilirsin.
bunu önce kıza söyleyeceksin seni terkedecek sonra 96 model f50 ile geleceksin dibi düşecek. sonra da büzük dudaklarıyla aşkım ben seni yanlış anlamışııım.

görsel
Toplu taşıma tercih eden kız varsa buyursun etsindir.
senin neden yok diye sormazlar mı?

sormazlar çünkü tek vasfınız am.
Olay 97 yilinda yasandiysa sorun yoktur.
(bkz: iffet)
BACIM senin motor ikinize de yeter dert etme.
Lan biz Broadway la gidiyoruz ne olacak hiç olmamasından iyidir sikik.bu kadar şatafata paraya tapmayin.
ferrari 512 tr ise o ayrı ????
96 değil 69 model arabayla gelse buluştuğu saat siker aslında.
koleksiyonuma eklemek üzere, bakımlı, 96 model,
opel omega.
mazda 929,
mercedes e200,
vb arabalar arıyorum.
96 model Porsche ise sorun yoktur.
Kendini satın alınacak mal yerine koyan birinin dangalakça söylemi.
Bari cebinde kaç lira var diye sor da hiç olmazsa fazla oyalanmaz zaman kaybetmez başka müşterilerine bakarsın.
Ergendeki mantiga bak. Birinin altina yatmasi icin fiyatini da belirlemis. Avrupali biri icin cok ucuz bir fahise oldugunu biliyordur umarim.
Kendiside 96 modelse uyumlu olurlar.
Parasına bakan kızların yada kadınların derdidir. Bn de eşimle ilk tanistigimda yeni araba almıştı ama uzunca süre görmedim merak etmedim bni ilgilendirmez isterse toros alsin . Kızlarla konuşurken bazen diyorlar di gordunmu arabasını falan filan. Bn kizardim arabasinà bile binmedim bir süre tanımadan guvenme den yanlış buluyorum öyle şeyleri. Başakasını yaptığı bni ilgilendirmez kötü gözle de bakmam ama kendim de yapmam . Gayet de sıradan bir arabasi varmış ne dilimden ne aklımdan geti öyle kötü şeyler. Çünkü bnm için önemli olan karsilikli olan aşkımız sevgimiz bagliligimizdi. Öyle seylere takılmayin bnce.
muhtemelen açlıktan ağzı kokan bir erkektir. ben kız olsaydım çayı bile bitirmeden acil işim çıktı deyip oradan uzaklaşırdım.
Adamın hasıdır babamdır anneme ile görüsmeye giderdi.
buluşma 1996 yılında gerçekleştiyse sorun yok.
69 olsaydı boynuna dolamasına ses etmeyeceğin erkekti. Evet.
kendinden utanması gereken fakir erkektir. yazık böylelerine çok acıyorum, bir umut sevişirim diye düşünüyorlar. ulan daha açlıktan ağzın kokuyor sevişmek senin neyine?