bugün

Hayırlı rezillikler arkadaslar. Hiç hatırlamak istemediğim, aklıma her geldiğinde çık artık aklımfan çık çık çık dediğim bir anım maalesef.

3 aydır görmüyordum kızı ve bulusmaya karar vermistik sonunda. Herhangi bir avm ye gidip vakit geçirmekti amacımız. Burger kinge gitmistik. Ben parayı tüm cıkarttığım için kasiyer bozamadı ve paranın 2 liralık kısmını kız arkadasım ödedi. Ama bana nasıl koyuyor nasıl koyuyor anlatamam. Neyse konusuyoruz bayağı hoş gidiyor muhabbet. Milkshake alalım dedik. Gidiyoruz alıyoruz. Ben tüm 20 tl cıkarttım bu sefer ve ben ödeyeceğim dedim. Hani erkek olan benim ya. Bir sey mutlaka ek olarak yapmam gerekiyormuş gibi hissediyorum. Neyse verdim parayı sonra ne oldu anlamadım üstüne aldığım parayı da kıza vermeye çalışıyorum. Kız da diyor ki bana niye para veriyorsun? Ama ben dinlemiyorum hala kızı dilenci yerine koyup paranın üstünü kıza vermeye çalışıyorum. Allahım suan bile anlatırken yerin dibine girdim gerçekten ve umarım unutmustur. Böyle bi saçmalık yok. Kıza niye para veriyorsun amk? Umarım böyle utanç dolu anlar yasamam bir daha.
rezillik olarak değil de, ilk buluşmada gidilen avm'de oturulan masanın arkasında o gün çıkılan kıza bin basacak kadar güzel bir kız olması. insanın bütün yaşama sevincini alır...