bugün

son derece naif, hassas, kibar yapınız nedeniyle bugüne değin herhangi bir bayan sevgili edinememişsinizdir.

tam talihinize küsecekken, hayallerinizdeki bayanla pompacıda karşılaşırsınız. arabasına beyyzin alırken, pompacıya karşı takındığı üslup ve kullandığı lisan dikkatinizi çekmiştir. üslubunu ve lisanını şöyle iyice bir süzerken, izlendiğini anlayan bayan size yaklaşır ve "merhaba" der.

bayanın üslubu ve lisanı yakından daha da güzel göründüğünden kalbiniz ona karşı güm tek tek atmaya başlar. anlarsınız, "ben bu bayanı var ya.. ben bunu var yaa offf... ilk fırsatta kahve içmeye davet etmeliyim" diye içinizden geçirirsiniz. nitekim icraata döktüğünüzde bayan bu davetinize icabet edeceğini beyan eder.

ilk buluşma günü gelip çatmıştır. iri üslubu ve kıvrımlı lisanıyla masanıza oturan bayanla muhteşem vakit geçirmişsinizdir. ama bu bayan son okunu daha atmamıştır. keyifli sohbetin ardından müsaade isterken size, "sürç ü lisan ettiysem affola efendim" deyiverir.

o ok, zehirlidir işte. bayanla evlenmeye karar verip bankaya gidersiniz. düğün masrafları için 70 bin çekip 60 ayda 190 bin ödeyecek olmanız dahi tadınızı kaçırmaz.

kaynak: (bkz: morganize isler e alternatif başlık önerileri)