bugün

kaşar ile buluştuğunuz sinyalini veren ilk uyarıdır. çağırır evine. yumulur delicesine. kötü yanı yoktur sonuçta kızda biliyor eğlenilecek kız olduğunu. her erkeğin hayatı boyunca mutlaka 1 kere denemesi gereken şey.

(bkz: afiyet olsun)
ne istediğini bilen kızdır.
çoğu türk erkeğinin "hayallerini" süsleyen kızdır. ama sayıları çok azdır, koruma altına alınmaları lazım.
iktidarsız korkutan.
muhtemelen verimmi diye soracak kızdır.
cinayet işleme olasılığı yüksektir. eve çağrılan kişinin hasmı tarafından tutulmuş bir tetikçi olabilir.
özgüveni tam olan kızdır, günümüzde pek rastlanmamaktadır.
ateşlidir.
(bkz: #7443149)
bu bir testtir. giderseniz kızın aile bireylerinden tekme tokat dayak yersiniz. gitmeyin.

(bkz: yamyam olan sevgilinin gece yiyişmeye çağırması)
idealisttir. yerini ve zamanını iyi bilir. işi bittikten sonra parasını vermeyide.
daha kızı tanımadan kız evine giden erkek, çağıran kızdan daha hastadır. deli misin sen bilmediğin eve ne giriyorsun? bu kadar uçkur meraklısı olmayınız, diyeceğim, boşuna konuşmuş olacağım. hadi bildiğini oku sen..
ilk buluşmada kızı evine götüren erkeğin bir diğer versiyonudur.
her daim düzülmeye hazır,kaşar,erkek meraklısı,gizli hayat kadını ya da seksi merak eden yıllarca seks nasıl bir şey acaba diye merak eden kız türü.
kaşardır. vurdurmaya istekli ortam oluşturma çabası içindedir.
yalanır.
böbreklerinize dikkat etmeniz gereken kızdır.
dürüst kızdır. sevgisini göstermek amaçlı çağırıyordur.
vurduracaktır, evet. ama mala değil. malı.

aman birilerine asılırken dikkat.
kimse kimdir davete icabet etmek lazım.
Misafirperver bir kızdır. Türk kızı olma ihtimali çok düşük olmakla beraber
yinede iyi bir kızdır.
kendine güvenen kızdır. kızların ay beni sikecekler bilinçaltına sahip olmaması kötü mü?
evi olduguna gore, kendi ayakları uzerinde durabilen seksi ve ozgur kızdır.. gidin evine bir kahve icin derim..
başıma gelene kadar burada yazılan klişeleri kabul ettiğim durum.

yalnız çok tuhaftır ki başıma böyle birşey geldi ve hiçbir şey göründüğü gibi olmayabiliyor. arkadaş ortamında tanıştığım bir kıza bire bir buluşma teklif ettim. buluşma günü geldi, kız bir bahane söyledi ve evden çıkmak istemedi. ben de herhalde istemiyor diyerek ısrar etmedim. daha sonra kız bana mesaj attı ve çay demledim istersen bana gel dedi. gittim çay sohbet muhabbet, 3 saate yakın oturdum. kız baya eli yüzü düzgün, oturmasını kalkmasını bilen bi tip, kaşar değil. ben de ciddi birşeyler düşündüğüm için, ilk buluşmada kızın evinde agresif davranmadım. tuhaf bi durum tabi, kız hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu bilemedim.
karşısındaki erkeğe para harcatmamak istiyor olabilir. yoksa ilk buluşmada adamı romantik bir akşam yemeğine çıkarttırıp, yemek sonrası çay-kahve-tatlı seramonisi ile geceyi en az 200-300 tl'ye kapatmayı da bilirdi. bu yüzden anlayışlı kızdır. tabi bir yakınlaşma beklentisi yoktur diyemeyiz. öz güveni yüksektir. aynı gün böbrek dalak da götürebilir bu kız. dikkat edin.

(bkz: kanka ev boş mu)
güncel Önemli Başlıklar