bugün

hayırlı forumlar arkadaşlar. gidin bütçenize göre ne alıyorsanız alın. çarparım diye alacaksanız zaten çarparsınız. çarpmamak için alın. dikkatli kullanın. maldan önce canınızı ve diğer canları düşünün. gaz pedalını kendi tabutunuza basıyormuş gibi basın. herkes hızlı araba kullanır, benzinini koydun mu her araba hızlı gider. önemli olan araba dediğin silahı dikkatli ve yavaş kullanabilmektir.
Sıfır alın bence de. Şahsen ben öyle yapıyorum. 3 sene sonra muayenesi gelende satıyor tekrar sıfır alıyorum.
park yeri yoksa alma kank.
Şahin al faça da yaptırırsın çok ucuz amk.
siyah arabadan uzak durun heleki sicak diyarlarda yaşiyosaniz. görsellik falan güzel eyvallah amma velakin o sicagin bagrinda o direksiyona bezle sarilinca pişman olursunuz.
Temiz bir megane 2 bulabilirsen olur.
ilk defa araba alacak olanlara verilecek tavsiyelerdir.
Parçası ucuz ikinci eli güçlü araçlara yönel eski kasa clio olabilir.
lüks görünecek diye 15-20 yaşında yüksek kmli araba almayın, elinizde patlar.
sen bi tane fiat punto al, az yakar çok kaçar, parçası ucuz, piyasası bol. çeyrek altın gibi.
marka model tavsiyeleri bekliyorum siz değerli yazarlardan.
ufak tefek kaporta hataları problem değil. mekanik kısım kaza görmemişse alınabilir. motorunu mutlaka testten geçirtin. 3-5 yaşında araba alın ki kaportası çürümüş olmasın.
Gerekli Bütün tavsiyeleri vermişsin. Teşekkürler.
yüksek model bir araba almadan önce araba kullanmada acebi biri için pratik yapmak maksadı ile ve sürtme, vurma gibi durumlarda çok iç yakmayacak araba tavsiyelerdir.

parçası ucuz parçalayınca içimin yanmayacağı ama şekli de olan çok külüstür sayılmayacak başlangıç ve öğrenmek için 25 bin tl gibi bir para ile alınabilir araba tavsiyeleri bekliyorum.