1. 14.
    Sıfır alın bence de. Şahsen ben öyle yapıyorum. 3 sene sonra muayenesi gelende satıyor tekrar sıfır alıyorum.
    -1 ... judas
  2. 13.
    american muscle arabalardan uzak durun parçası pahalı,kontrolü sıkıntılı.filmlerdeki gibi olmuyor yani aldıydım pişman olduydum bir de klasik filan diyip kol gibi vergi almışlardı.trafiğin çok olmadığı ve casual araba kullanan birisiyseniz(evden işe) peugeot nun 2000 modelleri iş görecektir.ama kağıt gibi araba fazla güvenmeyin.bir tane alayım uzun süre gitsin derseniz volvo'dan şaşmayın derim kale gibi araba.2. el araba pazarlarını gezerim tozarım diyorsanız arabanın farlarına iyi bakın,diplerinde boya izi varsa o araba ciddi kaza geçirmiş demektir.salak yerine koymasınlar sizi.
    1 ... mdxtw
  3. 12.
    park yeri yoksa alma kank.
    ... mackheath
  4. 11.
    Şahin al faça da yaptırırsın çok ucuz amk.
    ... yenecek ve kazanacaksin
  5. 10.
    japon al, tepe tepe bin. keçi gibi her yola sür. taş gibi sağlamdır japonlar.
    ... seruven44
  6. 9.
    siyah arabadan uzak durun heleki sicak diyarlarda yaşiyosaniz. görsellik falan güzel eyvallah amma velakin o sicagin bagrinda o direksiyona bezle sarilinca pişman olursunuz.
    ... kiytirik
  7. 8.
    Temiz bir megane 2 bulabilirsen olur.
    ... atlant isten gelenadam
  8. 7.
    ilk defa araba alacak olanlara verilecek tavsiyelerdir.
    ... tasarrufsuzlamba
  9. 6.
    Parçası ucuz ikinci eli güçlü araçlara yönel eski kasa clio olabilir.
    ... balistik karizma
  10. 5.
    lüks görünecek diye 15-20 yaşında yüksek kmli araba almayın, elinizde patlar.
    sen bi tane fiat punto al, az yakar çok kaçar, parçası ucuz, piyasası bol. çeyrek altın gibi.
    2 ... anto