bugün

hayatınıza ilk defa soktugunuz ve zamanla yerine yenileri gelse bile sizdeki yeri bambaşka olan telefondur. bu eski dostumuzun özelliklerine bakacak olursak; ilk alınan cep telefonu genellikle tank ebatlarındadır. ağırdır. ufacık ve renksiz bir ekrana sahiptir. lakin tüm bu fiziksel eksikliklerine rağmen yinede sizdeki yeri bambaşkadır. hep saklanası bazende içine kart takıp arada neşelendirilmesi gereken eski dosttur.**
telefona ihtiyacı olan tanıdıklara vermeyi önerdiğimiz eski cep telefonu.
kendisiyle yatılan, kalkılan, utanılmasa banyoya bile onunla girilecek olan telefon türü. hantaldır, dev gibi bir anteni, belde taşımak için deri kılıfı vardır. titreşimi, kamerası, folifonik melodisi yoktur ama candır, ciğerdir, ilk göz nurudur.
(bkz: nokia 3310) herkesin bir 3310 u olmuştur. *
1100 usd ödenendir. * *
ya çok kurcalamaktan ya da telefon bilgisi olmamaktan en yakın zamanda tamir yüzü gören telefon.
önceleri ne kadar teknolojik dediğin, ama yenisini görünce cep değil de sırt telefonu olduğunu anladığın telefondur
fiberoptik basküler dondurucu tadında ilginç gelen bir cihazdır.
lise sonda babamın aldığı nokia 3310'dur. bundaki yılanın tadı hiçbir şeyde yoktur. birde klavyesi inanılmaz rahat değil miydi?
motorola 2000 yılında star gazetesnden kuponla .
Nokia 201. O kadar tuşlu telefon nasıl kullanılır diye merak ederdim. Baya rahattı. Yine olsa kullanırım.

görsel
anamın terliği kadar vardı. antenli mantenli bir şey. markası mı ? siemens.
telefonların şahıydı kendileri, kavgada, çivi çakmada ve en önemlisi güneşli havalarda gölgelik olarak kullanım seçenekleriyle tam bir şaheserdi...
(bkz: Sony Ericsson A1018)
https://shiftdelete.net/e...-kutusundan-cikiyor-68157
(bkz: 3310)
samsung d900i vaay bee kızağına kurban.
Nokia 5110.
Nokia 8110, yaklaşık peşin 1000$ sene 1996.
alcatel one touch easy 1997.
nokia 8810 du sanırım 1998 civarı.
motorolaydı diye hatırlıyorum kapaklı siyah.
görsel
Eski türk filmlerindeki el telsizleri ebatinda kocaman bi telefondu. Sim kart yuvası kredi kartı boyutlarındaydı ve 20 yıl önce kullandığım ilk cep telefonuydu.
Nokia 5210.
6230i vay beeee.
ya alcatelone touch bilmem biseydi ya da ericson 628 biri birinden önceydi ama hatırlayamadım. tabi milenyumdan önceydi.
sözlük sözlük değil huzur evi gibi mübarek.
ellerinizden öperim hepinizin.
güncel Önemli Başlıklar