bugün

görsel
Mı atmalı.
bu mu nasıl mı bir mi başlık mı? ulan yettiniz artık. az ötede oynayın. soru eki olan mı ayrı yazılır anladık biliyorsun.
ilk adımı mı? kadın mı? atmalı mı? erkek mi? atmalı mı?
mı parantezine alındığında çözüme bir adım daha yaklaşılan sorunsal.

mı (ilk adımı kadın atmalı*erkek mi atmalı)

soru eki almayan çarpan kazanır; kadın atmalı.
bir başlık. aslında içinde sevgi olacak olan potansiyeli olacak olan bir birliktelikte adımın kimin attığının önemi yoktur. ama erkek atarsa ilk adımı, kadın niyetini düşüncesini daha güvenli belli eder. hele de sizi sevmeye başlarsa, erkek için ilk adımları atmak müthiş bir özgüven ve mutluluk katacaktır. " ilk adımı erkeğin atması daha iyidir" diye kadınlara söylenen bir kalıp bile varmış eskiden. tabii bu böyle ama en önemlisi sevmek sevilmek yine de.
Türk kızı aşkından ölse de ilk adımı atmaz.

Çünkü onlar piremses.
Aslında her zaman ilk adımı her zaman kız atar erkeği keser gel bana yaz benimle ilgilen mesaji verir tabi erkek de isterse salak değilse. adımını atar .
Sanıyorum zihnimde cinsiyet ayrımı yok hatta cinsiyet kavramı da yok iki tarafda adım atabilmeli diyeceğim işin içinden çıkamıyorum çünkü taraf yok yani model farkı var tamam ama bunu da bu şekilde beyan etmeye gerek yok ama her kimsemiz neyseniz ve nereye gidiyorsanız adım da atın koşun da utanmayın çekinmeyin bir sevgiyi söylemekten çünkü beklemeye vakit yok.
Gurur murur olmamalı başkaları bu duruma ne der korkusu da olmamalı tabii, duygular olmalı aq nesini anlayamıyorsunuz
Erkeğin görevini kadından bekleyerek daha en başta kendimi pasifize etmek yerine her zaman ilk hamleyi yapmayı tercih etmişimdir. Olsun yada olmasın hiç farketmez. Ucunda ölüm yok ya. Gurur meselesi de yapmadım hiç. Alakası da yok. Hatta ilk adımı atan kadınlardan da hep uzak durmuşumdur. Sevmem de böylesi bir hareketi. Kabul de etmem. Prensip. Tercih. Başkalarını bilemem. Neticesini de aldım allaha şükür.
Birkaç kere ilk adımı atmış biri olarak diyebilirim ki; erkek atmalı.
Benim için sonuç hep hüsrandı.
görsel
--spoiler--
ilk adımı kim atar bilmem de çok fazla mı eki var.
--spoiler--

Bu mı'ya çok takılmamak gerek. Nihayetinde ilk taş değil ya. Adım atmak iyidir.
--spoiler--
biz burada ilk adımı tartışırken elini çabuk tutanın maratonun son metrelerini koştuğu da bir gerçektir.
--spoiler--
(img:#1933212)
seven atsın kardeşim, ilk mesajı atmaya çekinmem, kavga edersek haksızsa hadi kabul et suçunu özledim böyle demekten çekinmem, seviyorsam yüzsüzlüğün alâsını yapıp yazarım. asla uslanmayacağımın bende farkındayım ama seviyorsam duygularımı ifade etmekten çekinmem, 5.sınıf mıyız belli etmeden belli edeceğiz sevgimizi.
Eğer gerçekten seven kimse tereddüt etmeden ve karşılık beklemeden koşar adım atacaktır.
taktik maktik yok bam bam (erkek tabiki).
erkek atmalı. kadın atarsa erkeğin götü kalkıyor.
ilk kim gördüyse o adım atsın yoksa münasip kaçmaz.
görsel
ilk adımı en günahsız olanınız atsın.
adım falan bilmem ben tohumu erkek atmalı zira 5 yaşında oğlum olmaz idi.
Seven atmalı. Ya da ilk gören. Çok kasıyorsunuz ya sizinkisi hep sözde gurur.
güncel Önemli Başlıklar