1. 1.
  Bu bir kural falan mı ? Kızlar atsa ne olacak ?
  t:bir soru
  1 -1 ... cukunu avuclayan barbaros
 2. 2.
  çünkü kadınlar reddedildiği takdirde depresyona girebilir hatta intihar bile edebilirler. bu minvalde özgüvenleride haliyle erkeklere nispeten daha zayıftır ve her daim ilk hamlenin erkekten gelmesini beklerler.
  1 -7 ... gri sehrin adami
 3. 3.
  Kızların korkak olduğunu gösteren durum.
  2 ... cukunu avuclayan barbaros
 4. 4.
  hep arkasından iten biri vardır.
  ... monk of monkmountain
 5. 5.
  biçok ilkel ve mantıklı nedeni var elbet. kültürel olarak da izahı mümkün.

  1; erkek vadeden taraftır. "seni koruyabilirim" "sana bakabilirim" "seni besleyebilirim" "soyumuzu devam ettirebiliriz" "seni sevebilirim." bu vaatler biçok dişiye biçok defa; "ilk adım" dediğiniz o hamleyle gizlice sunuluyor. o dişi de bu vaatlerin sahiciliğini denetliyor ve cevabını veriyor. evet ya da hayır ki genelde hayır.

  2; her kadının etrafında onlarca seçenek var; erkek ilk adımı atarak o seçeneklerden biri olmayı, diğer erkekler üzerinde üstünlük kazanmayı istiyor olabilir. e haliyle bu üstünlük için ilk adımı atması gerekiyor.

  3; milyonlarca spermi olan erkek tek eşli olmakta zorlanıyor; o herkesi sikmek ve soyunu sayıca artırmak istiyor; kadın öyle değil, adaylar arasından en iyisini seçmek ve onunla üremek istiyor. "üstün çocuğun" sahibi olmayı hedefliyor. doğum bi yatırım sürecidir nihayetinde. doğal olarak erkek, seçilmek için diğerlerini aşmalı. ilk adımı atmalı yani.

  ha diyeceksiniz ki; "ne ilgisi var aq alt tarafı sevgili olacağız ilkel atalarımıza getirdin konuyu yine..."

  he canım he.
  milyon dolarlık rezidanslarda yaşıyorsun diye biyolojin de mi değişti?
  10 -5 ... agnottott
 6. 6.
  Çünkü kadınlar erkeklere göre daha naif, daha kırılgan yaratıklar. ilk adımı erkek atmalı ki reddetme inisiyatifi kadında olsun.
  2 -2 ... afet hoca geliyo ihihi
 7. 7.
  Ne yani duygusal erkekler yok mu ? Kırılgan erkekler yok mu ?
  1 ... cukunu avuclayan barbaros
 8. 8.
  kızların aklı basit ve yüzeysel çalıştığı için. biraz da hastalıklılar. aslında bunun sebebi yeterince düşünmedikleri için. mesela ilk adımı atan ama ilk adımı atmayan birinden daha serseri ve kötü olan insanla evlenirler. bu ya hastalıklı bir zihin yapısıdır, ya da düşük bir zeka seviyesidir. kimse kusura bakmasın.
  3 ... anambunelan
 9. 9.
  emekleme, sıralama dönemini başarıyla geçip sıra yürümeye geldiği için olabilir.
  ... monk of monkmountain
 10. 10.
  Çünkü ilk adımı atacak bir kız asla ve asla yoktur .
  ... fait saik kabasiyanik