1. 1.
  Bu bir kural falan mı ? Kızlar atsa ne olacak ?
  t:bir soru
  1 -1 ... cukunu avuclayan barbaros
 2. 2.
  çünkü kadınlar reddedildiği takdirde depresyona girebilir hatta intihar bile edebilirler. bu minvalde özgüvenleride haliyle erkeklere nispeten daha zayıftır ve her daim ilk hamlenin erkekten gelmesini beklerler.
  1 -7 ... gri sehrin adami
 3. 3.
  Kızların korkak olduğunu gösteren durum.
  2 ... cukunu avuclayan barbaros
 4. 4.
  hep arkasından iten biri vardır.
  ... monk of monkmountain
 5. 5.
  biçok ilkel ve mantıklı nedeni var elbet. kültürel olarak da izahı mümkün.

  1; erkek vadeden taraftır. "seni koruyabilirim" "sana bakabilirim" "seni besleyebilirim" "soyumuzu devam ettirebiliriz" "seni sevebilirim." bu vaatler biçok dişiye biçok defa; "ilk adım" dediğiniz o hamleyle gizlice sunuluyor. o dişi de bu vaatlerin sahiciliğini denetliyor ve cevabını veriyor. evet ya da hayır ki genelde hayır.

  2; her kadının etrafında onlarca seçenek var; erkek ilk adımı atarak o seçeneklerden biri olmayı, diğer erkekler üzerinde üstünlük kazanmayı istiyor olabilir. e haliyle bu üstünlük için ilk adımı atması gerekiyor.

  3; milyonlarca spermi olan erkek tek eşli olmakta zorlanıyor; o herkesi sikmek ve soyunu sayıca artırmak istiyor; kadın öyle değil, adaylar arasından en iyisini seçmek ve onunla üremek istiyor. "üstün çocuğun" sahibi olmayı hedefliyor. doğum bi yatırım sürecidir nihayetinde. doğal olarak erkek, seçilmek için diğerlerini aşmalı. ilk adımı atmalı yani.

  ha diyeceksiniz ki; "ne ilgisi var aq alt tarafı sevgili olacağız ilkel atalarımıza getirdin konuyu yine..."

  he canım he.
  milyon dolarlık rezidanslarda yaşıyorsun diye biyolojin de mi değişti?
  10 -5 ... agnottott
 6. 5.
  Ne yani duygusal erkekler yok mu ? Kırılgan erkekler yok mu ?
  1 ... cukunu avuclayan barbaros
 7. 6.
  kızların aklı basit ve yüzeysel çalıştığı için. biraz da hastalıklılar. aslında bunun sebebi yeterince düşünmedikleri için. mesela ilk adımı atan ama ilk adımı atmayan birinden daha serseri ve kötü olan insanla evlenirler. bu ya hastalıklı bir zihin yapısıdır, ya da düşük bir zeka seviyesidir. kimse kusura bakmasın.
  3 ... anambunelan
 8. 7.
  emekleme, sıralama dönemini başarıyla geçip sıra yürümeye geldiği için olabilir.
  ... monk of monkmountain
 9. 8.
  Çünkü ilk adımı atacak bir kız asla ve asla yoktur .
  ... fait saik kabasiyanik
 10. 9.
  ulan gören de sanacak ilk adımı atan erkekle evlenen bir daha hiç boşanmıyor. kardeş dedikleriniz doğru olsaydı ilk adımı atmayan erkekle evlenenler evli kalmaz, ilk adımı atan erkekle evlenenler boşanmazdı. geçen sene 150 bin boşanma olmuş, 400 bin evlenme olmuş. kapiş? bu kadar basit ve sığ düşünmeyin yani. her şeye bir açıklama bulmak ve kadınları sürekli haklı çıkarmak zorunda değilsiniz. anormal ve hastalıklı bir davranış işte, kabul edelim. ilk adımı atamıyoruz diye evlenilmeyecek tip olmuşuz meğer lan. adamlar/kadınlar neyden ne çıkarmış. bu kadar düz mantıkla yaşamak çok kolay oluyor mu? size müstehak, ne diyelim.
  ... anambunelan