1. 1.
    Bu tuhaf kafadaki andaval kız oranı son zamanlarda arşa çıkmıştır. Sanki sevmek tek taraflı bir mevzuymuş gibi ilk adımı, ilk hareketi hoşlandığını söylemeyi ya da sevgililik teklif etmeyi erkeklerin yapması gereken bir görev zannederler. Böyleleri beş para etmez zerre değeri yoktur gözümde bu kibir abidelerinin. Bu kafadakilere asla prim vermeyin bırakın ömür boyu yalnızlığa mahkum kalıp yok olup gitsinler.
    2 ... yoksul genc
  2. 2.
    Doğru zanneden andavaldır. insanoğlunun evrimsel geçmişinde bir erkek etken olduğu kadar, kadın da edilgen olduğu kadar avantajlı konumdadır. istisnalar olsa da homo sapienste erkek ilk adımı atar. Bunu ben söylemiyorum, isterseniz hiçbir kıza yürümeyip deneyebilirsiniz.
    ... buz alevi brand
  3. 3.
    iLK ADImı erkek atmak zorunda değildir.
    ancak bu da bir cesaret ve dolayısıyla güç gösterisidir.
    güçlü olmanın erkeğin rolü olmasından hareketle, ilk adım erkekten beklenir.
    -1 ... biyrunefenim
  4. 4.
    bunu kafaya takanların sayısı çok fazla. nacizane tavsiyem reddedilmeyle ilgili olan korkularını gözden geçirsinler. dalga geçmek için söylemiyorum. amacım kınamak da değil. ben de aynı kaygıları yaşıyorum. ama bizler toplumun düzenini değiştiremeyiz, gücümüz yetmez ancak kendimizi değiştirebiliriz. ya düzene ayak uydurabiliriz ya da bu davadan vazgeçebiliriz. tercih sizin teklif etmeyin. ben etmiyorum ve ölümüne yalnızım.*
    -1 ... ken in attigi aduket
  5. 5.
    Adamı Karşı cinsten soğuturlar.
    2 ... yoksul genc