1. 75.
    Mavi gözlü, küt saçlı çok sevimli bir kız.
    Aşk kelimesinin ilk kez bende karşılık bulmasıdır.
    15 yaşında idim.
    Samimi arkadaşlarımdan biri ile konuşuyordu.
    Elimde bisküvi vardı.
    Yüce bir heyecan ile yanına gidip.
    Yer misiniz dedim.
    istemediler.
    A peki ben yerim deyip güldüm.
    Gayet umursuz gözüküyordum.
    Ama ağzımdaki bisküviyi yutamadım. O kadar büyük bir ağız kuruluğu ile geldi heyecan.
    1 ... hugola
  2. 74.
    bir daha ole sevemem sanmistim. karsimda ki insanda benim kadar kimseyi sevmez sanmistim. ben bir daha o kadar saf ve temiz sevemedim. onunsa bir cocugu var simdi.
    ... 7numaramiyop
  3. 73.
    Aşkın bir anda olacağına inananlardan değil, zaman geçirdikçe aşık olunacağına inananlardanım.
    Erkek arkadaşımla sevgili olduğumuzda ona aşık değildim. Yaptıklarını, söylediklerini, fikirlerini, hayallerini ve en önemlisi bana olan desteklerini gördükçe aşık oldum ona. Ve ne yapmıştııım?.. Bende olan saygısını büyütmüştüm, onunla vakit geçirebilmek için daha çok uygun zaman ayarlamaya çalışmıştım, daha da çok onu düşünmeye başlamıştım, birlikte geçirebileceğimiz zamanları düşünüp acaba nasıl olur diye hayallere dalmıştım * . Açık konuşmak gerekirse tam bir aptal olmuştum. Şu an daha çok aptalım ve hep aptal kalmak isterim... *
    1 -1 ... yildizlararasi dans
  4. 72.
    Çocuğu tenhada sıkıştırıp öpüp kaçmıştım. Yanlış taktik uygulamışım sanırım ya.
    2 ... adberilgen
  5. 71.
    Aynanın karşısına geçip hayvanlar gibi böğüre böğüre ağlamıştım.

Ağlamak güzeldir diyor Sezen...
    ... alkolikagackakan
  6. 70.
    Bunu belli edip götünü kaldırmayayım kolay lokma sanmasın dedim. Birkaç ay soğuk yapınca gidip karşı sınıftan bir kızla çıkmıştı... o gün bu gündür naz maz yok bam bam bam!
    12 ... serrano
  7. 69.
    Yurtdışında yaşıyordum, Türkiye ye geri döndüm...
    zaten dönücektim biraz erken dönmüş oldum ve bu aşk benim kariyerim açısından birçok şeye vesile oldu... iyi ki dediğim bir durum oldu...
    Önce güvenim sarsıldı,sonra kalbim kırıldı ve en son aptal yerine koyuldum ve aşkım bitti... raf ömrü doldu, her başlangıç bir son ıvır zıvır bir sürü gereksiz cümle kurulabilir...
    türkiyeden defolup gidiyorum aralıkta tekrar...
    Bir daha bir kişi için tekrar geri dönmem, ölünce tabutum gelir artık Türkiye ye....
    1 ... hostesgorunumlupilot
  8. 68.
    Vay ananı sikeyim ne güzel kız demiştim.
    ... temirata
  9. 67.
    Aşık olunan an değil de bunun fark edildiği an meseledir. Bunun AcımasıZ bir irrasyonelliği vardır. içinize nüfuz eden tuhaf bir hassasiyet ve ihtimam gösterme güdüsünün bununla birleştiğini fark ettiğinizde sizi durduran bütün duvarlar bir bir yıkılmış gibidir. Bunu ilk fark ediş kısır döngülü bir hep fark edişe dönüşür. Öyle sürüp gider.

Tabii mühim olan çikolatalı sütü sevip sevmediğiniZ. Ve PeygamberimiZ pırasa yemezdi.
    1 ... lord marcus amoralist primsis
  10. 66.
    ilk aşık olduğunuzu anladığınızda ne yapmıştınız
    6 -1 ... zeytinyagli dolma kalem