1. 1.
    Zaman kavramını unutmuştum, her ses boğuklaşmış ağır çekimde yaşıyormuş gibi hissetmiştim.
    ilk aşka ilk görüşte tutulmuştum. Öylece otururken zaman akıp gitmişti.
    Üzerinden 8 sene geçmiş. Biteli 4 sene olmuş. Kadın hafızası işte sorsan her şey daha dün gibi. Bitişlere de teşekkür etmek gerek.
    4 -1 ... yildizz
  2. 2.
    Ağlamıştım.
    8 -1 ... parry hotter
  3. 3.
    çok mutlu olmuştum ama bir yandan da korkmuştum.....
    sonra kortugum başıma geldi, olmaz dediğim her şey oldu. yok artık o kadarı da olmaz dediğim şeyler tam olarak o kadar oldu.
    sonra dedim ki etinden korkanın kemiğini sikeyim, daldım belaların ortasına. bir baktım ki deniz dalgalı değilmiş biz safmışız zamanında...
    güzel günlerdi ya. eğlendik sevdik ama... yine de sağolsun, pişman değlim.
    baki kalan bu gökkubbede hoş bir sa'da imiş...
    3 ... picleme
  4. 4.
    yüz vermemiştim. bildiğin yüzüne bakmıyordum, sokakta görünce selam vermiyordum. sonra çıktık, ayrıldık, artık aynı şeyleri o bana yapıyor amk.
    2 ... l or d
  5. 5.
    Hayat yasanilabilir hale gelmişti hani şu dedikleri klişe varya karında kelebekler ucusmasi falan. Onu gordugum ilk an dünya durdu sanki,sadece biz kaldık. Her zerresini hatırlarım aşk bu.
    3 ... duduperivesazarkadaslari
  6. 6.
    önü gözlüyordum. gizli gizli balkondan izlerdim kendisini. sonrada açıldım ve reddedildim.koymamıştı çünkü reddini siklemeden gizlice gözetlemeye devam etmiştim.bencil insanın tekiydim karşımdakinin düşünceleri umrumda olmazdı ben bir şey istediysem yola devam.
    2 ... lidyanetya
  7. 7.
    Hatırlamıyorum da ilk teklifime olumlu yanıt aldığımda kampüsten yurda koşmuştum yarım saat.

Evet salağım.
    3 ... benimhalaumudumvar
  8. 8.
    el frenini indirmeden okuldan eve kadar gelmiştim (6.5 km). kavşaklarda yavaşlayınca ve kırmızı ışıkta zor kalkinca da noluyo bu arabaya yaa diye atarlanmıştım.
    5 -1 ... redviolin
  9. 9.
    ilkokuldaydım ve sevdiğim çocuk başkasını seviyordu. çocuk bayağı popülerdi. sevdiği kızla arkadaştım ama içten içe kıskanıyordum bazen. bunu belli etmemek için can çekişiyordum. her gün eve geldiğimde akşamleyin yatağıma pısıp badem’in sen ağlama şarkısını dinleyip ağlıyordum.
    2 ... yasamasevincinikaybedengenc
  10. 10.
    arkadaşıma anlatmıştım.
    3 ... bazen sadece neden