bugün

guvenin bosa cikmasi.
Abi erkeklerin kesinlikle ipleri elinde tutması lazım. Kız kısmına hafif otoritenizi gösterin.
Kızlara şüphe duymalarını sağlayacak şeyler yapmak. Daha sonra üffffffffffff bunaldım senden diye birde gider yapıyoruz.
karşındaki kişiyi değiştirmektir.
sadakatsizlik olsa gerek.
bencilliktir. Ergen iliskilerde eski sevgililerden bahsetmektir.
hevesi kaçmışsa oda kaçar yani buda sevmemiş demektir.
Aldatmak. Hemen garantili yikar.
ikinci bir ilişkidir.
egoistlik.

sevgilinin eski kezbanovic sevgilileri gotunu kaldirmistir ego tavandir sizin elinize geldiginizde. ben soyleyim ben boyleyim laflaridan bikarsiniz. yontmak da zordur bu tipleri. en yakisiklidir sanki hayatimiza giren en muhtesem adamdir. onla oldugumuz icin cok sansli oldugumuzu dusunur. sen kimsin la gotu boklu?
Yaşan ve anlayışsızlık.
ben ben ben ben... sonra sen sen sen sen...

en güzeli biziz biz...
(bkz: yalan söylemek)

bir kere yalanını yakaladığın birinin, bin kere doğrusunu sorgularsın.
Karsi tarafin ilgisizligi yuzunden panige kapilip paronayaya baglamaktir. Acayip ince noktadir. Reste baslarsaniz duzelme ihtimali olan iliskiyi uzatmalara suruklersiniz. Sakin kalip kendinizi her seye hazirlamalisiniz.
inatlaşmaktır.
(bkz: kısasa kısas)
(bkz: bunu bana yapmayacaktın dostum)
ilişkiye başlamaktır.
yalan. karşı taraf bilmese, öğrenmese bile yalan söylediğinizi siz yalan söyleyecek kadar vazgeçmişsiniz demektir. güvenini kırmayı göze alabiliyorsanız onu kaybetmeyi de göze almışsınız demektir. bu durumda yalanı her ne kadar hata olarak görmese de çoğu bir ilişkiyi bitirmeye yeten en büyük hatadır.
herşey yalan söylemek ile başlar.
Yalan söylemek. Yalan söyledigini kabullenmemek. Hem suclu hem güclü olmak. Egoist olmak.
küçük ayrıntıların büyük önemini bilmemek...şeytanı yakalayamamak.
genelde güven, saygı, hoşgörü çerçevesinden ayrılmaktır.

aldatmaya tenezzül etmektir.
güncel Önemli Başlıklar