bugün

yalnızca 1 hafta sürecektir. ya da en fazla 1 ay diyelim. bu zamanı iyi değerlendirin pipidaşlarım. bu ara dönemde icra edeceğiniz pompalar size yol su elektrik olarak gelecektir. ne vurursan karına yani.
iz bırakanlar unutulmaz der usulca çekilirim.
sen kırılmış bir bardaktan su içmek nedir bilir misin abidin.
artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. ikinci bir şans verilen ilişki ciddi yıpranmalar yaşamış çamaşır gibidir en ufak bir zorlamada yırtılacaktır.
S.çtın her şeyin içine, gel sıva demektir.
işin içerisinde yalanlar veya aldatılma mevzusu varsa evlerden ırak tutulması gereken şeydir. değil 2. 222. şansı versen değişen bir şey olmaz bir insan karşısındaki insanı kandırmış ise ve o insan kandıranı affetmiş ise kandıranın aklında her daim "bir kere affetti bir daha affeder" düşüncesi olacaktır.
ikinci sansi verirsen eger ucuncu sans istenecek duruma ve uzuntuye surukleniyorsun.
"I have one chance and you want this one sorry its last one" durumuna gelen iliskidir.
Hayatımda yapmadığım bir eylem. Bir kere bittiyse bi şeyler geri dönüşümsüz tükenmiştir diye düşünüyorum.
Büyük konuşmak da istemem ama ikinci şans yüksek ihtimalle ilkinde olamayacağı dank edilen noktanın daha yıpratıcı bi şekilde ilişkinin sonuna ilişmesidir.
Aradaki sevgi bağı çok kuvvetliyse demek. Ne senle ne sensiz arafında medcezirler dokur hale gelinebiliniyor demek ki.
Saplantısız ve yalnız kalma korkusu olmayan bireylerin çok tercih etmeyeceği bir şey zannediyorum.

Netice itibariyle sonu genelde hayrolmayan deneme türüdür.
Kolay gelsin.

(bkz: okunan kitap bir daha okunmaz)
aralarında ki sevgi ve saygı henüz bitmemiş insanların eylemi. Sorunları çözülmeyecek boyutta değildir.
ilki yaralar, ikincisi öldürür...
aynı boku tekrar yiyeyim ben doymadım demekten farkı yok.
sonradan kafayı taştan taşa vurmamak ve keşke dememek için bütün şanslar tanınmalıdır.
Kaşınmaktır. Akabinde başına gelecek olanları da peşinen kabullenmek.
ayrılma korkusudur o.
ilişkiler deneme yanılma tahtası olan birliktelikler değildir. 2 birey'in özgür iradeleri ile bir araya geldiği yaşanmışlıklar ile dolu bir süreçtir. bu süreç içerisinde yaşanan çatışmalar neticesinde sonlanan bir ilişki, bazı tavizler verilerek bir tarafa "ikinci şans" adı altında olduğu gibi olmaktan vazgeçmesi özgür iradesinin hiçe sayılması anlamına gelir ki bu genellikle "-mış gibi yapmaktan" öteye gitmez. yani ikinci şans diye bir şey yoktur, beklenen bazı taahhütlerin yerine gelmesidir. bu da beklediğiniz kişinin size yalan söylemesidir. vermeyin biten biter...
Bir kere gitmeye cesaret eden insan yine gider sonra yine.
Şans vermek bir yana ama onsuzluğu göze almak bambaşka bir durum.
güncel Önemli Başlıklar