bugün

ne istediğini bilmeyen kişinin söylemidir ara bitiminde 2.devre seni seviyorum ama ayrılalımla başlayıp benden daha iyilerine layıksınla devam edip arkadaş kalalımla sonlanacaktır. bu arayı iyi değerlendirip 2.devreye oyuncu değişikliğiyle başlamak yararınıza olacaktır.
- huseyin iliskimize ara verelim!
+ ayse sen neler diyorsun? nekadar verelim bu arayi?
- söyle bi 10-15 cm kadar, utanmasan kucagima oturacaksin
+ !!??
ayrılık öncesi alışma sürecidir. çiftler alışkanlıklarından * vazgeçebilmek için kendilerini denerler. vazgeçebildiklerini anladıkları anda da ilişkiyi bitirirler. zira ara verilmiş bir ilişkiden hayır da beklememek lazımdır.
yol vermenin entellektüel hali
bünyeyi zihni nadasa çekme durumu.
genelde dönüşü olmaz.
nasıl ki özel sektörde işten ayrılmadan 15 gün önce haber verirsiniz ve iş yeri mağdur olmamak için yeni eleman arar, bu da öyle bir durumdur.

yani sevgiliniz demektedir ki "ben başkasını arıyorum, ama bulamazsam diye seni de rölantide bekletmek istiyorum."

bi siktir git dedirten laflar kategorisinde olduğu için söyleyene ya bi siktir git diyebilirsiniz. zaten gidecektir.

şöyle de bi türevi vardır: (bkz: biraz süre istiyorum)
(bkz: ilişkinin askıya alınması ya da atılması)
büyük ihtimalle ayrılıkla sonuçlanacak bir ilişkinin, ilk bitiş cümlesi..
(bkz: iliskiye mola vermek)
"ayrılmak istiyorum yorma beni" demektir.
''gönlüm birine daha kaydı... nasıl olduğuna bi bakiim. iyi çıkarsa sana gülegüle, ama yok beğenmezsem eğer: sensiz geçirdiğim günler bir kabustu adeta. sesini duymadığım her dakika ölüm gibiydi bana...'' lugatını parçalatan yalan dolan eylemi. sahteker kişi oyunu...
bir anlık gaflete gelinip kabul edilirse, farkına varıldığı anda bitirilmeli. çünkü bir ilişki ya vardır ya yoktur. sevgiye ara verilmez. bu arada neyin nesi lan???
çaktırmadan ayrılmaktır. en azından, ısınma turlarıdır. ilişkiye de ara mı verilirmiş? sanki sinemada film izliyorlar da, patlamış mısır eşliğinde kola içecekler.
yalan dolan.
araya adam sokmak şeklini yapanlara da rastlanır.
ilişki makine değildir ara verilmez yada dinlendirilmez! bunu dillendiremeyen insanların söylediği sözdür. genellikle kızlar kullanır.
yeni arayışlar içinde olmaktır. verilen arada yenisi bulunamazsa kuzu kuzu geri dönülür.

ara verilir mi lan? manyak mısınız? basketbol müsabakası mı bu? "hoca 20 saniye mola be. hadi be anam."

bunu erkek söylüyorsa, acilen kaymak istediği bir var demektir. aldatmaya girmesin diye, okul dondurur gibi ilişkiyi dondurmaya çalışır. pastaneden aldığı çikolatalı dondurmayı da yeni hatunun üzerinde kaydırmaya gayret gösterir. işte tam bu dondurma hatunun göğsünde sıcaktan eriyince aleti yuvaya iliştirmektir tek arzusu. fantezi insanıdır, ne yapsa yeridir.

bir hatun söylüyorsa, bu iş bitmiştir. başkasına verip rahatlamak istemektedir. mümkünse yüzünüzü görmek istememektedir. ancak bir başkasını elde edemezse toplum baskısından tırstığı için size geri dönüp süt dökmüş kedi rolü yapacaktır. halbüse kedi medi değildir. bildiğin sırtlandır. ilk boşlukta başkasının kollarına atlayacaktır.

siz iyisi mi topluca uludag sozluk geleneksel fuckfest'e gidin. kim kime dum duma.

valla lan.
(bkz: kafa izni)
tek seferde iliskiyi bitirebilme, "bitti" demeye cesareti olmayanların, onsuzda yasayabilirmiyim acaba diye dusunen korkakların terketmek icin on hazırlık asaması.
(bkz: ya sev ya terk et)
kız erkek farketmez potansiyel "bu ilişki çok monoton, sıkıldım, bir atraksiyon istiyorum" deme şeklidir. hızlı yaşıcam diye ilişkiyi bokyoluna götürmüş olmaktır.
saçmalıktır. zira insan sevdiği eşyayı bile yanından ayıramazken insan sevdiğiyle ilişkisine, görüşmelerine nasıl ara verebilir. bu insan nasıl bir insandır, diye düşünmeden edemiyorum. ya hiç sevmemiştir ya da sevdiğini zannetmiştir. ilişkinin bitmesi en güzel olanıdır. ama bu bünyedeki insanlar bunu da göze alamazlar çünkü karşısındaki insan gibi birini nerden bulacaktır. kısacası senin gibisini bulanana kadar bekle, bulamazsan kaldığımız yerden son gaz devam ederiz demektir. yersen..
ilişkiyi piç etmektir.
-ilişkimiz yolunda gitmiyo ara verelim aşkım.
+ara vermişken popcorn ister misin? popcornun yanında içecek bi şeyler?
-bi çayını içerim.
+yüzsüz orospu.
-densiz pezevenk.
seni aldatacagim ama kafamın rahat vicdanımın özgür olması gerek demektir.
genelde ilişkiye son diye bakılır ama ara veren kimi tanıdıysam* eski* sevgilisine geri dönmüştür. heves alıp başkasıyla olup sonra geri dönmek biraz da saygısızlıktır sevgiliye ama bazen karşı taraf çok seviyorsa kabullenmek zorunda kalıyor demek ki..
x:aslı hane biz ilişkimize ara vermiştik ya
y:eee kerem
x:teneffüs bitti ben şirinle derse giriyorum.
y:.....
güncel Önemli Başlıklar