bugün

Her iki tarafın ne istediği yada istemediğini bilerek başlanan ilişkidir, bu tür ilişkilerin arkasından ağlanmaz, yüzüne karşı ağlanır.

Tanım ı atlamamak gerek.

Bir ilişkinin güzelliğini bulma gayretidir.
Başkalarının, yaşanılan ilişki hakkında pek fikri olmayanıdır.
kafaların rahat olduğu, saçma sapan triplerin, kıskançlıkların olmadığı, müzikli, kitaplı ilişkidir.
Henüz başlamamiş, başlama aşamasinda iliskidir. *
karşı cinsten biriyle arkadaştan biraz daha samimi olduğunuz, erkekse bu kişi elinin ayağının rahat durduğu ve kötü durumlarda birbirine destek olunan ilişkidir.

yoksa sevgililik durumu, en sıkıntılı ve en sıkıcı durumdur..
sadece seks olanıdır.
saygı ve ilgiye dayalı ilişkidir.
O böyle diyor bu şöyle diyor'un olmadığı. 3. kişilerin siklenmediği ilişkidir.
iki taraflı olanıdır.

seks, eninde sonunda yapılır, hatta bir süre sonra insanı sıkar bile. yap yap nereye kadar amk.

baki kalan sevgi olacaktır. organla değil de akılla düşünmek her zaman daha doğru olacaktır.
iki tarafın kafalarının aynı olduğu, cinsellikten önce birlikte güzel vakit geçirmenin önemli olduğu ilişkidir.
Bir noktada anlaşabilmek, sevebilmek, sana her konuda yardım edebilmesi, senin zor zamanında sana sımsıkı sarılması, sana her defasında seni seviyorum demesi. Daha sayayım mı?
Başlangıç evresidir. cicim ayları diye de tabir edilebilir. Ne sevgili denebilecek sıfat ne de arkadaş. Kavga gürültü olmaz. (bkz: oh mis)
olmayandır.
dozunda yalan söylemeyi bilenlerin yaşadığıdır. bir ilişkide çok dürüst olursanız yürümez o ilişki.
karşılıklı saçmalamaların ve gülüşmelerin eksik olmadığı ilişkidir.
ilişkinin en güzeli seviyeli olanıdır. bu şekilde birlikteyken her iki taraf birbirine saygılı olur, ayrılırkende gayet medeni şekilde ayrılınır.
hiç bitmeyeceğinden emin olmaktır. (tabi ailenin bilmesi daha çok rahatır.)
kovalamaca.
hiç yaşanmamış olanıdır.
(bkz: cicim ayları)
sevgili mantığıyla değilde öncelik arkadaş olabilmektir, anlaşmak ve fikirlere saygı duymaktır, gerisi zaten birşekilde gelir.
tek gecelik olandır. duygusal ilişkiden uzak durunuz efendim.
ilişkinin en güzeli, rahatsan güzeldir. Yanıda kasılıp kavrulucağın bir kızı ne kadar sevsen boş. Ha bide sevişebilceğin birisi olucak olmazsa olmaz.
Aşkın metafiziği(Aşka ve kadınlara dair) -Arthur schopenhauer.Ilgisi olan bütün yazarlara öneriyorum.Cok iyi bir kitap.
birbirine kavuşabilen fiber alem ilişkileridir.
güncel Önemli Başlıklar