bugün

her iki tarafında birbirlerinin doğasına aykırı davranmaları sonucu oluşan sorundur.. artı para.
Güvensizlik ve menfaatle kokuşmuş yaşantılar iletişimi öldüren katillerdir.
bencillik.
kıskançlık ki zaten temelinde güvensizlik yatmaktadır.
iki kişinin el birliği ile büyüttüğü problemdir.
Eski sevgililerden büyük problemler olamaz. (bkz: her entrye kendimden biliyorum diye yazan yazar)
baktıklarını görememektir.
sanal alem.
güven problemi.
sevgilinin karşı cinsten kankaları. onların amlarına koyayım ben çok ayıp ediyorlar.
sanal dünyadır daha da basite indirgersek ilişkinin temelinde güven anlayışının olmamasıdır.
vajinal orgazmın hiç yaşanmamış olması.
güvensizlik, anlayışsızlık..
kişilerin birbirini tüketmesidir.
sevgi azlığıdır. bu durum kendini eni sonu belli ettikçe sorular ve sorunları beraberinde getirir.
iliskiye aynı pencereden bakabilmek önemli. Beklentiler üzerinde mutabakatsızlık varsa o iliski değil; olsa olsa çelişkidir.
kıskançlık. yersiz kıskançlık.
birbirini anlamamak.
cinselliğin sapıklık olarak nitelendirilmesi .
mesafe, güvensizlik.
1.kıskançlık
2.kıskançlık
3.kıskançlık
4.anlayışsızlık
gerisi teferruattır.
empati yoksunluğudur. beraber olduğun insanı anlayamayacak kadar sığ algıların varsa, olayları iki taraflı düşünmekten aciz isen, yalnızca kendini düşünerek "ulan seviyorum ya daha ne istiyor anlamıyorum ki" gibi 0-3 yaş grubu triplerine giriyorsan karşındaki hiçbir zaman anlamıyorsun demektir ki bu da karşılıklı merak, tanıma isteği, çaba, heves, aşk vs. azaldıkça ilişkinin sona ermesine sebep olur. kafayı kullan evlat biraz ki mahvetme güzelim ilişkini. hadi bakim.
suçu hep karşıda aramak.
sadakatsizlik,kıskançlık ve empati eksikliğidir.
- "seni seviyorum" u ağza sakız yapmak, yürekten gelmediği halde sırf laf olsun diye söylemek.

- sevgiliye ait en güzel ve değerli olan özel şeyi, adını unutup sürekli "aşkım" diye hitap etmek. Telefona adını cicim, bıcım, kedim, tontiş, biciş vs. gibi isimlerle kaydetmek.

- çiftlerin ilişkilerini hayatının tamamına yaymış olmaması; birlikte olunan bir yıl ya da bir kaç ayın tamamının sadece cafe bar, clup, pastane, postane gibi üstü kapalı dumanaltı mekanlarda zaman geçirilmesi.

- gerçek güven duygusunu karşı tarafa Hissettirememiş olmak. Anı yaşamak günü haftayı kurtarmak düşüncesi, sadakat duygusundan fersah fersah uzak olmak.

- adı konmuş bir ilişkide hala kaçan kovalayan rollerini oynamak.

- yapmacık cıvık yalaka erkek veya yanardöner kız olmak.

- Duygusal boşluğa düşme, terkedilme gibi durumların akabinde bu boşluğu doldurmak için, yanlış ilişkilere yelken açmak.
güncel Önemli Başlıklar