bugün

gereksiz çırpınışlardır. uzatmaları oynuyorsundur çünkü. her an terk edilme duygusuyla yaşarsın. sonunda gerçek olur terk edilirsin. uzatmalarda da gol yersin atamazsın seni seviyorum diyip boynuna sarılıp golunu atamazsın. beni sıkıntıya sokuyorsun diye alırsın. uzatmalarda golu sen yersin. maça mağlup başlamak bile uzatmalarda gol yemekten daha üzücüdür.
biteceğini ya da bitmesi gerektiğini bildiğin bir ilişkinin fişini çekmemektir.

anlamsızdır, gereksizdir..

bittiğinde çekeceğin acı aynı olacaktır; en iyisi uzatmaları oynamadan bu işin bitmesidir..

fakat çok seviyor ama ne yapsa da yine vazgeçemiyorsanız zavallı bir halde 'allah'ım öyle bir şey yapsın ki, ya da öyle bir şey olsun ki onu sonsuza dek sileyim' dersiniz.

belki de böyle bir şeye şahit olup ayrılmak, ona çok aşıkken ayrılmak zorunda kalmaya bin kere tercih edilebilir.

çünkü bu durumda yüreeğinizdeki ateş çok daha farklı boyutlara ulaşacak, duygularınız değişecektir..
'kazanan ilişkimiz olsun'dur.
gol olmadığı takdirde penaltılara gidilir eşitlik bozulmazsa sabahlara kadar penaltı vuruşu yapılır.
alışkanlık nedeniyle bumeranglık yapmaktır.
sürüncemede kalmak, sürünmektir.
bu duruma en kısa zamanda son vermektir, canınızın acıyacağı varsa bir kere acır geçer en azından.
karşınızdakinin * sinirlerinizi zıplatan en küçük bir olayı bile elinizin bir anlık telefona gitmesine neden olur; arayıp bitti demek istersiniz ya da mesaj atarak. ama sonra derin bir nefes alırsınız ve neyse bakalım nereye kadar gidecek dersiniz. iki arada bir derede kalırsınız. *
kaan dobra'nın takıma yeni geldiği günlerdi aşkım
off ne alakası var şimdi deyip
dinlememezlik etme, dinle bi kere.
kaan dobra takıma yeni gelmişti.
yalan söylemiyim sanırım antep maçıydı.
maç neredeyse bitmiş.
skor kesindi..
hoca maçın 89. dakikasında oyuna aldı kaan'ı
sahada herkes çok yorgundu.
bi tek kaan, civelek gibi koşuyordu sağa sola.
ben de dahil herkes güler gibi bakıyordu kaan'a.
aa kerize bak aa enerjike bak diye.
ama hoca beğendi kaan'ın performansını
diğer maçta daha çok yer verdi.
bir diğer maçta daha bi çok.
ve bugün kaan dobra, kaan dobraysa
o 89. dakika yüzündendir.
şimdi gelelim sadede.
ben de ilişkimizi kurtarmak için
89. dakikada oyuna girmiş bir oyuncu gibi
koşuyorum, çırpınıyorum.
gör performansımı diye.
sev beni diye..."

umut sarıkaya
Uzatıyoruz, uzatıyoruz.. bitiremiyoruz. *
+konuşmamız gerekiyor.
-tamam.
+yalnız.
-söylemek istediklerini dostlarımın önündede söyleyebilirsin.
+pekala. ayrılmak istiyorum.
-ne? başka birine mi aşık oldun.
+bak biz ar..
-sakın bana arkadaş deme. aklını kaçırdığından dolayı sana bir şans daha vericem. biraz rahatla, sonra buluşuruz tamam mı? hı.
+...
sevgiliye yumruk atmak istediğinizi hissettiğiniz an uzatma dakikalarıdır efendim. erkek kız farketmez.
bazen bittiğinin farkına bile varamazsınız. düdük çalınmıştır, siz hala koşturursunuz. millet sizi gösterip dalga geçer. bir sonraki maça çıkmak istemezsiniz.
- artık ilişkişimiz çok monotonlaştı hamdi.
- sevişelim o zaman gülüm.
- yhaa hamdi bi siktir git.
otobana girmeden son çıkış gibidir. ya ordan çıkarsın ya da otabana girersin. ilişkiler de işte böyledir. biteceği zaman o son çıkış noktasına gelmişseniz artık bitmiştir ilişki. ya o son çıkıştan devam edip başa dönersiniz ya da otabana girip yeni yollara geçersiniz. ilişkilerde de sona gelinince artık tadı kaçar konuşmak istemezsiniz uyuyorum dersteyim bahaneleriyle telefonları açmazsınız yani kısacası artık tamamen soğumuşsunuzdur. yol yakınken ilişkiyi bitirmek iki taraf içinde en iyisi olacaktır. zira bitmesi gereken bir ilişki gereğinden fazla uzarsa olayın rengi değişir ve saygı da kalmaz artık. saygıyı kaybetmeden yavaşça yol almak gerekir.
çok zordur. üvey aşk resmen.
sebepsiz ve gereksiz düzinelerce tartışmaya gebedir.
sonunu bile bile bırakamamaktır, sürekli dertlenmektir *.
bitmesini engellemek için yapılan adımlardır. sonu genellikle kötü biter, geçmiş kötü olursa gelecekte ilişki kötü devam edecektir ve bitecektir.
Bi kaç kez daha sevişmek için uzatır.
sigara gibidir zararlı olduğu bilinir ama yinede içilir.
- Canim bugun planimizi iptal edelim.
+ iii.
senın fark etmedıgın surectır yenı kız arkadas edınme surecınde senı elınde tutma cabasıdır sadece sende sorunlar cozumler degısımler kafanda delı sorular.
insanı baş ağrılarına, gereksiz strese gark eder o dönem.
ben seni birazdan arayayım aşkım ve o birazdan hiç gelmez ilişki ortasında ortalama 357 mesaj atılırken sorunlarda 7 ye düşer ve telefona her 10 dakikada bir bakmalar en sonunda ara verelim mesajıyla erkeğe git bokunda boncuk oyna mesajı verilir.