bugün

unutmaya çalışmaktır içinizi dökeceğiniz bir araçtır. yazdıkça biter içinizdekiler yavaş yavaş. çünkü o artık özeliniz değildir. sanki sorumluluk kalkar üzerinizden. tabi bunun getirdikleri ağır olabilir. yeni bir sevgili yapılması durumda entryler kontrol edilmeli ya da yazar olduğunuz çaktırılmamalıdır.
yeni birini belki sözlükten bulurum düşüncesiyle yapılan saçma bir eylemdir.
ben bu yazıyı sana yazdım,
sözlük yazarlarının itirafları,
ben bu yazıyı kendime yazdım
gibi başlıklara sürekli bir şeyler yazılır durulur.
-her anlamda- kendini rahatlatırken, okuyanı kusturan eylemdir.

tabi ilişki düzeyini incelemek lazım önce. (bkz: patladı bu bebek gidip sözlüğe yazayım)

sol el ile masturbasyon, sağ el ile "ekle" butonu. hem rahatlıyorsun, hem okuyanı kusturuyorsun.

ve her gün okul bitince, arkadaşlarının "kaleci olsana" teklifini reddedip, sözlüğe yazıyorsun. işte uludağsözlük yazarlığı.

kalite bu abi. senin yarattığın, sana ait bir dünya ve evde bekleyen kadının. zil çalıyor, seni tahtaya konuşanlar kısmına yazan sınıf başkanına falsolu bir bakış ile;

"kadınımı sikmeye gidiyorum" diyerek eteklerin zil çalar vaziyette eve koşuyor, entellektüel kişiliğini yansıtıyorsun değerli uludağsözlük vatandaşlarına.

ergen adama şişme bebek alan ebeveyn aklına sıçmakla beraber, bu arkadaşların gözlerinden öpüyor, fazla siyasete girmemelerini diliyorum. ara sıra gidip dini konularda doğmaları yeren yorumlara eksi verin kafidir.