bugün

Ozguveni olmayan, iki eliyle anca skini dogrultabilen loser erkektir. Aynaya bakmadan, sigirligina doymadan "kizlar picleri tercih ediyo yeaa" diye alttan alttan subliminal mesajllar vererek; ben aslinda ideal erkegim ama kimse benle ilgilenmiyor demeye getirir. Yok arkadasim oyle bir sey! Tercih edilmiyorsan hicbir ilgi cekici noktan yoktur. Uc bes kitap okuyup antin kuntin iki film izledin diye kendini uber yeterliliklere, hayat gorusune sahip mi saniyorsun? Hos senden her turlu daha fazla kitap okumusumdur o ayri da.. Yani bu tip aslinda cok onemli olmayan seylri gozunde cok buyutuyorsun.
Bir de su efendi taniminizi yapsaniz da biz de ogrensek. Ne efendiymissiniz arkadas alcak gonullulukten onu bile soylemiyorsunuz. Yok kadinlara kotu davranmayan yok kotu dsunmeyen.. Olm sizin iyi davranabileceginiz bi kadin hicvir cekiciligin olmadan neden gelsin yanina? Ben cok iyi bi insaniim.. Ee? Herkes beni sevmeli o zaman.... Annenden baskasi sevmez olm seni.. Gerci orda da evlatlik ve ana yurwwgi kontenjanindan yararlaniyorsun ya neyse...

Gidin hava alin biraz. insan icine cikin. Efendi efendi oturmayin evinizde...

Not: telefondan aancak bu kadar yazilabiliyor. Kelime hatalari telefonun azizligiyle alakalidir..
ya da hafifmeşrep vurdumduymaz hayatın zorluğunu görmemiş kıza denk gelmiştir.
özgüveni tam, tek eliyle 2 siki doğrultabilen yazar söylemidir.
5 kitap okuyup, 2 film izlemekle ''efendi'' olarak tabir edilen erkektir.

önce efendinin ne olduğunu anlayalım. angutlara denk gelip, bundan bi cacık çıkmaz, efendiymiş demek haksızlık etmek ve ya piç erkeklerle takılmak için kamufle yapmaktır.
Arkadaşları tarafından; olm sen piçlik yapmadın, yalan söylemedin, efendi adamsın, laflarıyla teselli olan erkektir.

Efendiliği odunluk sanar.

(bkz: Züğürt tesellisi)
(bkz: Hep bu efendiliğimden kaybediyorum abi)
kadınını tatmin edememiş erkektir.
En büyük avuntusu sikmedik diye böyle oldudur.
güncel Önemli Başlıklar