1. 61.
  karşılıklı tahammül seviyenizin aşılmasına izin veriyor ve sınırları zorlayıp hissettirdiğiniz duyguları hiçe sayıyorsanız çoktan bitmiştir, başka insanlara ve dokunuşlara.
  2 ... its me jess
 2. 60.
  "bitse ne olur, bitmese ne? Amaan boş versene..." demeye başladığın o ilk anlar.

  Aslında çoktan bitmiş de haberin yok.

  geldik dostum, hadi uyan.
  4 ... serenity painted death
 3. 59.
  gelip yüzüme "ayrılalım" denmediği sürece anlayamadığım anlardır. ne bileyim belki bir derdi var anlatamıyor belki bir şeye canı sıkıldı, belki şaka yapıyor merak edeyim diye trip atıyor. müneccim miyiz lan? ayrılmak istediğiniz kişiye gidip insan gibi söyleyin amcıklar, boşuna kimseyi yormayın, duygularıyla da oynamayın.
  4 ... monalisanin ifadesiz yuzu
 4. 58.
  Soğuk cevaplar geliyorsa bitmiştir. Erkekseniz, yalvarıp daha fazla göt kaldırmayın. Kadınsanız, fuckbuddy durumuna düşmeyin.
  2 ... good luck with me
 5. 56.
  Çalan bir şarkıyla birlikte, bir zamanlar gerçekten mutlu olduğunuzu ama şimdi o mutluluğun kıyısından bile geçmediğinizi farkettiğiniz an

  https://link.medium.com/24Z5yGfQzbb
  1 -1 ... ama olmadiki simdi boyle
 6. 55.
  Yabancılaşılan an. Hissedersiniz zaten çok başkadır bu yabancılık duygusu. Sonra gidin zaten toparlamaya çalışmayın. Çabaladıkça daha çok kaybedersiniz.
  Not: sorun sizde değil.
  4 -1 ... queen presley
 7. 54.
  Hayata dair hayalerin artık konuşulmadığı, mesajlaşırken saatler sonra ve geciktirici pardon geçiştirici kısa cevaplar almak, bir aradayken sizin çok konuşmanız karşı tarafın bazen cevap bile vermemesi. Geçmiş olsun arkadaşlar akvaryumda çok balık var unutmayın.
  1 -1 ... nicksevenadam
 8. 54.
  Artık tartışmanın bile olmadığı, derin sessizliklerin olduğu andır, Bitme ve gitme vakti gelmiştir, hissedersin.
  13 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
 9. 53.
  sudan sebep kavgalar. durduk yere sorun çıkaran taraflar. boşvermişlik.
  ... venuszirvede
 10. 52.
  Ilişki boyunca ufak tefek kinlenilen şeylerin bir gün yığın haline geldiğini fark etmek. Aslında hiçbir sorun bile yaşanmamış görünür objektif bakıldığında ama sizi rahatsız eden şeylere göz yumamazsınız.
  2 ... amaterasu omikami