1. 1.
    yaşadığımız ilişkilerden öğrendiğimiz olumlu olumsuz paylaşımlardır. yaşayacağınız ilişkiler için kendinizi tertip edebilir ve biraz daha doğru bir insan olup ilişkinizi sürdürebilirsiniz. eğer eğri kalmak istemiyorsanız.
    1 ... 34prometheus
  2. 2.
    Hiçbir şey.
    1 ... ctyyvz
  3. 3.
    maymun iştahlı ben tek kişiyi sevmeyi ögrendim, bir insanı seviyorsan ne olursa olsun onun için en iyisini istemeyi bitse bile iyi dileklerimi sunmayı, ardından hayırlı dualar etmeyi hayatıma girdigi ve az çok bir şeyler kattıgı için minnettar olmayı ögrendim ayrıldık bitti defol git demek yerine yardımıma ihtiyacı olacagı bir konuda elimden geldigince yardım etmeyi ama mesafeli olmayı ögrendim.

tabi bu şimdilik tek kişi için geçerli.
    5 -1 ... the green
  4. 4.
    Acılarından bahsetme. Nerene vurması gerektiğini kendi ağzınla söyleme. Çünkü canını hep en çok yanan yerden yakar, affetmezler.
    7 ... yusufun zuleyhasi
  5. 5.
    Olmayınca olmuyor, her şeyin bir zamanı ve usulü var.
    sen tohum attın diye derhal orkideyi eline alamazsın, bekleyeceksin. Beklemen yetmez, sulayacaksın.
    3 ... skib birakti
  6. 6.
    Sakın üzen taraf olma. Bırak her yerini kırsınlar bırak acıtsınlar ama sakın Kırma sakın acıtma. Sonra ilelebet acır canın.
    4 -2 ... gri sehrin adami
  7. 7.
    Eski ilişkilerin acısını yeni ilişkiden çıkarma. Yaşadıklarını yaşatma.
    4 ... oharyus
  8. 8.
    Asla güvenme.
    1 ... ipikopanucurtma
  9. 9.
    erkek kadını kıskanır.kadın ise başka bir kadını.
    kadınların yüzde 99'unun beklentileri istekleri davranışları ve tepkileri aynıdır.
    çevreden ve kişilerden çok etkilenirler özgün bir felsefeleri yoktur.
    saftirik oğlanları ortamlarda dönen dedikoduları öğrenmek için kullanırlar.
    aşk mücadelesini değil mücadele aşkını severler.
    aşktan ziyade tutkuyu daha çok severler.
    neyse destan yazmaya gerek yok..
    bir de bunlardan ayrılan yüzde 1 lik kesim vardır doldur kadehi mehtaba karşı demlenelim diyebileceğiniz...
    7 -2 ... mahud
  10. 10.
    ilişme.~
    3 ... minnak kiz yaren mutlu