1. 350.
    Koru korune baglanmak en beteri.
    -1 ... the girl from atlanta
  2. 351.
    Kaybetmekten korkmak.
    3 ... tombiks
  3. 352.
    Karşınızdakinin de bir insan olduğunu unutmayın. Evet, o da bir insan, o da bir fani, o da ölecek, siz de öleceksiniz. O yüzden karşınızdaki insanı yüceltip, bağlanmayın.
    Bağlanmak ne ya. "Sensiz ben nefes alamam" ayaklarını geçin, bal gibi de solunum yaparsınız.

Seni sevmiyor mu? seni istemiyor mu? Koy götüne rahvan gitsin! Amip seni!
    Hiç takmam bile. beni sevmeyeni, beni istemeyeni ben hiç istemem.
    O kaybedecek, şimdi değilse daha sonra, ama iş işten geçmiş olacak.

Kimseye beni sevmedi, istemedi diye nefret ve kin beslemem. Ona karşı yine insan olmaya, insan gibi davranmaya, "mantıklı" bir insan gibi davranmaya devam ederim. ona, Verebileceğim en güzel karşılık budur. Tabii, anlayana.

Kıssadan hisse: Bağlanmıyoruz, onun da bir fani olduğunu unutmuyoruz Ve solunum yapmaya devam ediyoruz...
    Hadi bakalım.
    25 ... mnvny
  4. 353.
    tutarsızlık.
    daha bir karara varmadan davranmak, sana yardım etmek için gözünün içine bakan insana kendini açmamak, onun sana gelmesine izin vermemek, ama gelmiyor diye de içten içe kızmak.
    gözünüzün içine bakan, sizi seven, sevdiğiniz insanı yormayın.
    1 ... mysterium
  5. 354.
    her ilişkide başka hatalar yaparsın. o yüzden onu hiç kafaya takmıycaksın.
    1 ... paganviodio
  6. 355.
    Çoğu yazılmış. Ben de şey diyim; her an dip dibe olmak, vıcık vıcık olmak.özlemiyorsun,aşk alışkanlığa dönüşüyor. Her halini görüyorsun, özensizlik ve ilgisizlik baş gösteriyor.
    Aileni, arkadaşlarını ihmal etmiş oluyorsun. Her yönden hata.
    16 -2 ... darked
  7. 356.
    ben dedim 6 posta çok gelir ama dinletemedim. bir hata evet.
    ... ak gezen
  8. 358.
    Büyük lafı dinlememek.

ilişkilerde yapılan hatalar

Gönlüme o konuda ben de kırgınım.

Mal kırgınlığı.
    -9 ... liliith izm
  9. 359.
    henüz anlaşıp anlaşamayacağını bilemediğiniz halde sırf karşı taraf istiyor diye işleri ciddiye bindirmek. Geri dönüşü zor oluyor. iyice ölçüp tartıldıktan sonra böyle adımlar atılmalı
    1 ... kudbettin hanz
  10. 360.
    Arkadaşlar yalan yok benim yarım ilişkim oldu şu ana kadar. Bir bile değil çünkü sadece mesajlaştık, ne yüzünü gördüm ne elini tuttum. Boş bir heyecandı anlayacağınız. Ama kesinlikle işleri karşı taraf istedi diye ciddiye bindirmemek gerektiği olayına katılıyorum. Ve kendinden fazla ödün vermemek gerek bunu da çevremdekilerin ilişkilerinden gördüm. Çünkü taviz tavizi doğurur. insanoğlu doyumsuz, kontrol manyağı. O hissi tattı mı peşini bırakmaz. Kimse kimsenin oyuncağı değildir. Sevgi bitti mi birinin aylardıe oynattığı kişi olarak kalırsınız sadece.
    ... akakiy akakiyevic