1. 373.
  Bazen sevdiğimiz insanla aramızda yanlış anlamalardan kaynaklanan tatsız tartışmalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda kendini kontrol etmek çok önem taşır. Eğer bir tartışma esnasında duygularınıza esir düşerek partnerinizi incitecek cümleler kullanırsanız daha sonra tamiri zor olur. Önce düşünüp sonra söylemek gerekir.

  imza: tamir edememiş adam
  -2 ... biyrunefenim
 2. 374.
  Iliskide olmak.
  2 ... kumarda kazanan adam
 3. 375.
  bile bile lades demek...size yaptığı haksızları göre göre onu kaybetmeyi göze alamamak, bu uğurda affetmeyi bir erdem saymak , ilerine çok daha büyük sıkıntılara yol açar. verilen her ödün, ilişkide söz sahibi olma hakkınızı elinizden alır. en az hasarı almışken, yol yakınken ayrılmak, hayatınızda sadece sizi mutlu edecek insanları tutmak en akılıca yoldur. bir kağıt bile en fazla 7 kere katlanırmış, bu durumda gurur sınırlarınızı aşan hiçbir haksızlığa defalarca katlanmamak gerekiyor.
  1 ... helikopter
 4. 376.
  Partnerinizin hatalarını görmezden gelmek ve söylememek en başta geliyor. uygun bir ortamda nelerden rahatsızlık duyduğunuzu anlatın aman onu kaybederim vs. elimden kaçar korkunuz olmasın.

  Ayrıca uygun ortamdan kastım yalnız olduğunuzda, düzgün bir dille anlatmanız. Topluluk ve arkadaş ortamı içinde kavga etmek ilişkinize zarar verir.
  ... just millionaire