1. 1.
    bir yazarın söylemesiyle kafama takılmış meseledir. çiftler birbirini seviyorsa arada para önemli olmakta mıdır? yoksa sevmek yeterli midir?
    1 -1 ... pekis sinici
  2. 2.
    değildir.

miktarı önemlidir.
    2 ... masklavi
  3. 3.
    para yoksa ilişkide olmaz.
    1 ... ekaleh
  4. 2.
    sevgililik için hayır; ama evlilik için evet önemlidir.

evlilik biraz hayatı birleştirme, çoluk çocuk sahibi olma gibi durumları içerdiği için para önem arz eder. iyi bir yuva kurabilmek için. borcu olan tüm çiftlere bakın hepsi birbirini yer genelde, huzurlu değillerdir.
    1 ... zera
  5. 3.
    Kadınlar paranın getirdiği güce tapan parazitler olduğundan oldukça önemli bir erkek fakir kızı sevebilir ama bir kız fakir erkeğe göz ucuyla bile bakmaz.
    1 ... vexillarius of theodopolis
  6. 4.
    Gerçekci bakarsak para illa önemlidir. Kasteddiğim ilişkiye başlama evresinde değil. ilişkinin devamı evresinde. Herkesin iyi kötü biraz para geçiyor eline. Ne kadar geçtiğinin bence çok bir önemi yok. Mesela ben sevgilimden para aldığımı da bilirim sevgilime para verdiğimide. Sürekli sevgilin seni dehşet masraflara sokup elini cebine atmıyorsa o ilişki yürümez. Ama ortak hareket edebiliyorsanız daha uzun bir ilişki olur.
    3 ... minaucsaa
  7. 5.
    Bir yazi gordum. Hicbir sokak cocuguna asik olmuyorsunuz yaziyordu.
    3 ... alpagu acar
  8. 6.
    ilişkide kadın varsa mutlaka önemlidir.
    2 ... shamballa
  9. 7.
    para olsa da olmasa da, aşk bitince iş biter. ha kadın için belki malların paylaşımı ve nafaka olayı için maddiyat önemlidir.
    1 ... emihotspace
  10. 8.
    ilişkiden ilişkiye değişecek durumdur. insanların paraya bakış açısı her zaman aynı değildir. her ne kadar bu durumdan hoşlanmasam da para gerekli bir şeydir ama benim açımdan olmaması ilişkiye zarar verecek bir unsur değildir. yaşayan biri olarak söylüyorum, bazen sevgilinizle o sefaleti yaşamak da güzel oluyor.
    1 ... etik olmayan biri