1. 1.
    çok hazin bir evre şerefsizim. yani bu derece dramı bir requim for a dream'ın sonunda jared leto'nun kolunu kestiklerinde bir de ilişkinin bu evresinde yaşayabilirsin ancak.

meme malumunuz özellikle de bilinmeyen bir memeyse erkek açısından ilgi çekici bir organ. ne derde derman olduğu henüz çözülememiş olsa da tüm erkekler sever yeni bir memeye bakmayı, onunla oynamayı, onu "voici voici" diye sıkmayı, onu minik dil darbelerine boğup dikleştirmeyi, sonrasında da küçük pipisini arasında sürttürüp ilginç hazlara yol almayı. gel gör ki bu heves diğer tüm heveslerden daha hızlı sönümleniyor. norveçli bilimadamlarının araştırmalarına göre aynı memeyle yüz göz olma isteği en fazla 3 cinsel birliktelik süresince sürüyor, sonra sona eriyor. bundan sonra işte dram başlıyor.

sonrası kadının ilişki esnasında memeyi ısrarla gündeme getirme çabaları, hiç alakası yokken ve erkek tarafından arzulanmazken tişörtü, sütyeni haşırt diye sıyırıp atma girişimleri, sonra zorla erkeği o memişleri avuçlama, okşama ve öpme zilletine sürükleme uğraşları... o an öyle bir trajikomik dakikalar yaşanıyor ki sevişi bırakıp, iki elimi başımın arasına alıp yere çömelip tarlası yanmış bir köylü gibi ağıt yakmak istiyorum. kimse zorla memesini bir başkasına öptürmeye çalışacak kadar alçalmamalı be hacı. hele bir hanfendi. aslaa.

oysa bu meme bize tanıdık olmayan, yepisyeni bir meme olsa onunla neler yapmazdık ki. aklımız şaşardı. ama napıcan işte, daha önce de dediğim gibi, bir memenin eskimesi max. 3 gün. o da çok kısa bir süre. zor.
    17 -14 ... horrible secret
  2. 2.
    Güzel yazmış okuyun. Bak bunu herkese demem.
    -3 ... herkesin hayatina karisan adam
  3. 3.
    Alman memesi görmemiş yazar entrysi.

ilişkide memeye olan ilginin tükendiği evre

Oktoberfest.
    1 -3 ... alpertunna
  4. 4.
    arada popoyla ilgilenin belki özlersiniz. üzüldüm şuan uykum bile kaçtı.
    1 -1 ... adrian monk
  5. 5.
    ilişkide memeye olan ilginin tükendiği evre
    ... intensivecare
  6. 6.
    Okudum ve haklı aq. Bilemedim yani boş yazmamış.
    ... isim bulamayan yazar
  7. 7.
    Hakli help pls.

Son evre televizyon izleyerek sevişmek. Cok kotu cok.
    -1 ... bascavusunhorozu
  8. 8.
    Evlilikte ilk 4.yıldan sonrası.
    Sonrasında erkek kocalarin karilari ciplak ken bile ilgisini çektiğini düşünmüyorum.
    -1 ... patronum
  9. 9.
    meme odaklı bir millet değiliz diye düşünüyorum. türkiye'de estetik operasyonların tarihi incelense memeden önce burnun geldiği görülebilir.
    2 ... bay sakal
  10. 10.
    Adam Haklı.
    ... mitelf