1. 1.
    sözlükteki ilişki uzmanı alfalardan alabileceğiniz mükemmel tavsihahahhahah.
    1 -4 ... hicbirzamantamolmayan
  2. 2.
    Önce kendinizi sonra karşınızdakini düşünün. Kendinize verdiğiniz değeri karşınızdaki görsün bilsin ki sizi kırmaktan size yanlış yapmaktan çekinsin. Bencil olun. Değer gördüğünüz karar değer gösterin.
    3 ... arrivederci fiero
  3. 3.
    kimseyi gözünüzde büyütmeyin. kısa ve net.
    7 ... bir gun mutlaka
  4. 4.
    bela kadin ve yAşanmışlıkları...

piç erkek iyi adamdır. en azından dışındadır ne varsa.

aslında tek seksi vazgeçilmez yanımı dengeli dengesi neysek dümdüz insanlarız. diğer erkeklerse karmaşık.

kolay yoldan orgazm kazanmak isteyen kadınların ne diyorum ben Amk sen de okuyorsun salak salak.
    3 -5 ... bundymeister
  5. 5.
    Her ilişkinin dinamikleri farklıdır. Standart olan tek şey ise bir insanı en az iki seneden kısa sürede tanıyamazsınız. Hoş kimisini iki senede de tanıyamazsınız ya. Neyse...
    6 -1 ... freudgillerden sigmund
  6. 6.
    sevgi yok aşk yalan. bunu anlamadınız mı hala.
    3 ... lidyanettyaa
  7. 7.
    Piç erkeklerden tekme yer iseniz böyle başlıklar açarsınız LoL.

Ama ben bunu anlattım. Ahlak felsefesi ve zihinsel evrimden girip anlattım. Teorik bilgiyi kustum. Feodal çağlara kadar hatta eski çağlara kadar indim.

Kadın ve erkeğin ilkel doğası ve zihinsel evrimi üzerine ve aşk ve evliliğin zihinsel evrimdeki rolüne değindim.

Biz bunları çiğ etin nin beslenme evrimini geriletmesi ve pişmiş etin beslenme evrimi artı zihinsel evrime katkısı konuları ile anlattık. ilkel seks dürtüsünün tersine zihinsel evrim ve gerici bir model olduğundan bahsettik. Feodal çağların aşka olan Savaşı'ndan ve kapitalizmin pazar arayışlarından bahsettik.

Olmaz ki cocum. Ayteeeen kızımız çıkıyor piç erkekler kötüüüdür diyor haleeen. Ayten kızımız genel insan zihniyetinin zihinsel evrimdeki yozlaşmalarına girmiyor hiç.

+Ayten kim?

-şevket hocanın eltisi galiba.

+Heeee..
    4 -3 ... uzay muhtari
  8. 8.
    Sonunda bitiyor uçurum yani gelmeyin.geri dönün kendi cizginizden vazgecmeyin.

Iliski demek menfaat demek,o yüzden neden beraberiz diye bir sorgulayin.

Ya maddi ya sevgilik herşeyi icinde yani.

Cok ayrintili yazmakta istemiyorum size anahtar kelimeler verdim sayilir.

Bu devirde evlenmeyin evlenmeyin. insanlari iyi taniyin cogu ikiyüzlü olmuş.

Bugün yüzünüze gülen yarin arkanızdan giybetinizi yapacaktır.

Kendinizle barisik olun öpüyore.
    3 -1 ... a d o l f i n a
  9. 9.
    Birini haddinden fazla sevmeyin sonra unutamazsınız.
    2 ... seviyorum seni
  10. 10.
    Vallahi size tavsiye verecek değilim hadi gidin bokunuzla oynayın.

Eee ilk entry e gelince puhahaha hayatın sillesini yemiş.
    1 -1 ... karton toplayan cocuk