bugün

Hiçbir şey yapma zamana bırak, belli ki kafası karışık hem şimdi gidip konuşmak için zorlarsan daha da soğur ki kafası karışıkken ilişkiye başlamanız da kötü. En iyisi zamana bırakmak ufak ufak küçük adımlarla ilerleyin. Tşk. Bu kadar.
olur bazen.
istemem yan cebime koy hesabı.
olm senin de derdin bitmiyor ki;

(bkz: ilişkimde tavsiyenize ihtiyacım var/#41061675)
Noktalama işaretleri kullanmadan yazılan bir yazının ne kadar zor okunduğunu kanıtlayan bir entry olmuş. Yazar arkadaş gerekli düzeltmeleri yaparsa, belki daha iyi anlaşılır.
leb demeden leblebiyi anlarım kafasından çıkmaktır. lan bir dur kız ne diyecek bir dinle ne atlıyorsun hemen civelek gibi "ama dan önceki her şey yalandır nalannnn" diye cüneyt arkın gibi..
Kiz tam konuyu aciklayacakken kizi eve gondermissin careyi burda ariyorsun bence kizin arkadaslari hakli gibi.
bira kardeşim çok güzel demişsin kıza da bari bi dinleseydin be ne diyecekti sana acaba?
Ayrıca arkadaş lafına gidenden hayır mı gelir?
-O çocuk sna gre diil cnmm, ay çk pic
-Tmm.
Bu kafada biriyle napcan yahu?
(bkz: merhaba arkadaşlar hayırlı forumlar)
Sevmemiş seni kırmak da istemiyor. Bırak gitsin arada selamlaşın.
ama kelimeleri sksn seni andaval köpek.
bir yakarış.

--spoiler--

arkadaşları bu çocuk biraz yavşak pic bir tipe benziyor demişler

--spoiler--

hahahaha insanların ne güzel arkadaşları var ya.
Arkadaşım aralara nokta, virgül koysana nefes nefese kaldık okurken.

Bu ilişki değil, başlık hatalıdır.
noktalama işaretlerini bilmeyenler, konuşurlarken de ne zaman ara vereceklerini bilmiyorlar, diyenler bu başlığı okuduktan sonra yine haklı çıktılar.
Yapman gereken herşeyi yapmışsın..

Brawo..

Akışına bırak...
nefessizlikten ölüyordum bi virgül koy bari vicdansız.
virgüller için özür dilerim insan çakırkeyifken bu kadar oluyor kusura bakmayın.
Bir iki arkadaşımla konuştum kaçan kovalanır takma diyor bakmasını ise taşşak geçiyor nasıl da köpeğim ettim diye düşünüyor dediler.Zoruma gidiyor be beyler.
derdini sökeyim .
şahsen benim tavsiyem kızlarsoruyor'a taşınman olur. zira birazdan modlar entryi sözlük formatından dolayı sileceklerdir.
bir kız arkadaşlarının lafına göre seni yargılıyorsa kendi beyni yok demektir. o yüzden uzak dur derim
(bkz: seviyorsan git konuş)

tavsiye bu kadar.
"Akışına bırak" diyeceğim de çok hızlı akıyorsun be kardeş. Hele bir soluklan. Nokta virgül hak getire.
kafan normalken duzgun bir turkceyle yaz amk o ney lan bunu okuyan her normal insan malmisin yazmali sana karsi.
zaten tüm sözlük olarak bunu dusunuyorduk biz de. birambuzluolsun un bir gun iliskisinde sana ihtiyaci olacak. gir şu sozluge yazar ol ve gununu bekle demisti aksakalli dede yillar once...

yillardir bu gunu bekliyordum. cevabım şu: derdini sikeyim.