bugün

şaşırtıcı ve bir o kadar da doğal bir biçimde karşısındaki kadının tüm isteklerini yerine getirmiş erkeklerdir. iyi bir kalp her zaman işe yaramaz.
Aklında soru işaretleri kalıp cevaplarını alamadan gidenler .
ilişkide köpekleşen erkektir. benden ayrılırsan başka hiçbir alternatifim yok havası veren erkektir.
Seven erkeklerin tamamı.
dürüst erkeklerdir.
efendi ve prensip sahibi erkeklerdir. ama bu erkekler neye değer vereceğini er ya da geç anlarlar. bu yüzden, charles amcadan hepimize;

"üzülme evlat kaybettim sandıkların kurtulduklarındır belki."
düşünülmesi bile saçma varlıklardır. kaybeden ve bunu bilen bir insana, kim nasıl aşık olsun?
benim gibi kıskanç erkeklerdir.
sözü hep kadına bırakan erkeklerdir.
Çabuk bağlanan erkektir. Gözünü karartıp körü körüne seven erkek kaybeder hafız. ilişkinin % 50 si mantıktan oluşur, bir nevi denklemdir ilişkiler.
Tüm istekleri yerine getirmek kaybetmenin yolunu ellerinle hazırlamaktır. Yapmayın arkadaşım her istediğini yaparsan ne çekiciliğin kalacak. Orda bir denge var dengeyi sağlarsan kızı uğraşmadan elinde tutarsın, sağlayamazsan otur ağla.
yanlızca hayattan ne istediğini bilemeyen, sevip sevmediğini bilemeyen, herşeye bilmiyorum diyen, herşeye rağmen sevildiği halde dönüp arkasını gidebilendir. ah ettim, tutarsa sıçtın olm!
geç yazılmış mesaja saniyesinde cevap veren ve her şeyi alttan alan erkek .
sevildiğinden emin olunca kendini vazgeçilmez zanneden erkeklerdir.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan erkekler dir.

kimsin ulan sen, kiiimssiiin. ( burhan altıntop klasiği )
Kiz cepte ben capliklik yapmaya millete yavsamaya devam edeyim olmadi bu kiza dönerim diye düsünen erkekler.
korkak erkeklerdir. insan olan istediğinde cesaretli olmalıdır. şeyine güvenmiyorsan, başka hayatlar oyuncak değildir. ya adam ol ya da yok ol..!
saygısını yitirmiş erkeklerdir.
kararsız erkeklerdir.
''güç'' süz erkekler. yelpaze geniş.
sevgilisinin her dediğine evet diyen, onun her dediğini yapan aşırı romantik erkektir. kadınlar böyle erkekleri falan sevmezler yalan. erkek dediğin az ağır olucak. gerektiği kadar romantik olacak.
bencil, empati yoksunu olandır birde nicki shadowassasin olandır.
saygı ve dürüstlükten yoksun erkeklerdir.
sevdiğini belli eden erkeklerdir. sevildiğini öğrenen kızlar direkt tekmeyi vurur bu erkeklere. beni, sen seviyorsan başkası hayli hayli sever diye. yazık tabi bende yaşadım bunu kötü bir durum. fazla belli etmeyin sonra kazık geçiriyorlar yağlı yağlı.
işi gücü sorumluluğu olan, sevgilisi her istediğinde buluşamayan, prensipleri olan, tavizlere boyun eğmeyen erkeklerdir.
güncel Önemli Başlıklar