bugün

Önce kendinizi sonra karşınızdakini düşünün. Kendinize verdiğiniz değeri karşınızdaki görsün bilsin ki sizi kırmaktan size yanlış yapmaktan çekinsin. Bencil olun. Değer gördüğünüz karar değer gösterin.
Her ilişkinin dinamikleri farklıdır. Standart olan tek şey ise bir insanı en az iki seneden kısa sürede tanıyamazsınız. Hoş kimisini iki senede de tanıyamazsınız ya. Neyse...
sevgi yok aşk yalan. bunu anlamadınız mı hala.
Sonunda bitiyor uçurum yani gelmeyin.geri dönün kendi cizginizden vazgecmeyin.

Iliski demek menfaat demek,o yüzden neden beraberiz diye bir sorgulayin.

Ya maddi ya sevgilik herşeyi icinde yani.

Cok ayrintili yazmakta istemiyorum size anahtar kelimeler verdim sayilir.

Bu devirde evlenmeyin evlenmeyin. insanlari iyi taniyin cogu ikiyüzlü olmuş.

Bugün yüzünüze gülen yarin arkanızdan giybetinizi yapacaktır.

Kendinizle barisik olun öpüyore.
Vallahi size tavsiye verecek değilim hadi gidin bokunuzla oynayın.

Eee ilk entry e gelince puhahaha hayatın sillesini yemiş.
Sevmediğiniz birisine kendinizi açmayın içinizi dökmeyin ilerde napacagı belli olmaz.
Sevdiğiniz ve sevildiğiniz insanın kıymetini bilin. Kaybedilen bir daha geri gelmiyor.
Ve son olarak ne istiyosanız onu yapın kimse size zorla bir şey yaptıramaz.
Takılın kafanıza göre hayata bir kere geliyoruz istediğimiz gibi yaşarız.
ne tarz bir ilişkiden bahsediliyor bilmiyorum fakat ciddi bir ilişki yaşayacak yazarlara tavsiyem, aşırı sevdiğiniz ya da aşık olabileceğiniz insanlarla ilişki yaşamayın. karşınızdaki sıkılıp defolunca mal gibi ortada kalıyorsunuz sevginizle birlikte. şartlar eşit olsun yani.
Başlamayın.
ilişmeyin.
Oyunu her zaman iyi oynamalısın.
gerçek bir piç kız olarak, diyorum ki hayatım boyunca kendi halinde, fazla sivrilmeyen, sessiz sakin efendi adamlardan hoşlandım. cidden bak. hep böyleydi. mesela ilkokulda bir cihan vardı. sarışın mavi gözlü yakışıklı birşeydi. ben onu hiç sevmezdim. tüm kızlar buna hastaydı. çok yaramazdı. feci yaramazdı ya. tembeldi de. diğer erkekleri örgütleyip kızlara komplo kurmalar falan. bak çocukluğumdan anlatıyorum ha.

ondan ilk şöyle hoşlanmıştım. şimdi milleti örgütlüyordu bu at ağızlı. ama olay kızların saçını çekmeye, vurmaya geldi mi bunu yapmıyordu. sonra sonra bunun arkadaşları buna 'süt çocuğu' diyince öğretmene söylemişti. "ya bana süt çocuğu diyorlar örtmenim." öğretmen niye diye sorunca da, "kızlara vurmuyorum diye örtmenim." demiştim. hay allah'ım ya. hahaha. bende ondan bu cümlesinden sonra hoşlanmaya başlamıştım. tabii millet paldır küldür sevgili oluyordu. aşık oluyordu. bende çok geç gelişti bunlar nedense. hep babaannem yüzümden. yaktın lan beni Meliha hanım. aşk hayatıma darbe indirdin. herneyse.

cihan piç görünümlü efendi bir erkekti. ve ondan hoşlanmıştım. ama o yaşta bunu bilmiyordum tabii. 8 yaşındayım ya. miniciğim. şimdi 25 yaşında at gibi bir kız olarak tutar öperim hoşlandıysam.

ilk giri hoşuma gitti baya. hissedilerek yazılmış. ve öyle bir durum da cidden var. efendi hatunları piç erkekler çekiyor. piç hatunları efendi erkekler çekiyor. karşı cinsim içinde aynı şeyi söyleyebilirim.

sözümüzün özü. taktik maktik, tavsiye vermek, şekil şükül yapmak; gönül ilişkilerine gelmez. zaten yapılmaması gerekir. o tavsiyeye uyunca kendi benliğinizle sevmiş olmuyorsunuz, bir kural ve kaide içerisinde sevmiş oluyorsunuz. suyu dört duvar arasında tutmak gibi düşünün. duvar yıkılınca su yerini(yarini) ıslatır ama doyurmaz.

o yüzden su gibi olacaksınız, önce çise olup yağacaksınız. sonra dere olup usul usul çağlayacaksınız. sonra sel olup ırmağınıza akacaksınız.

babasını satim romantikliğe bak. ay lav yu kendim.
Pompadan pompaya koşulacak devir değil. Hiv olmazsan covid olursun.

Düzenli hatun yapıp onla takılın. Evde şarap, kitap, Netflix falan.

Ne yediğinizi bilirsiniz.
Olm ilk entry çok acınası değil mi lan? Diğer tüm saf kızlar gibi kullanılıp atılmışsın ne feleğin çemberinden geçmiş havaları?

Malsınız lan. Sadece malsınız bu kadar basit. Diğer kızlarla yarışıyorsunuz derdiniz erkek de değil. Çok kız düzmüş erkeğin tek kadını olmak gibi ahlaksız şerefsiz hayalleriniz hırslarınız var.

Sümkürülmüş mendile dönünce de sağa sola laf anlatmaya kalkıyorsunuz.
At gibi giden it gibi döner.
Herkesin akli kendine yeter , ne desek boş yaşamadan öğrenemezsiniz.
arayınca bulunmuyor. aramayın. nasip de varsa olur. yoksa da olmaz zaten. olmuyor da.
Çok sevme melankoli olursun.
kızlar vermiyorsanız oyalamayın sanki başka pussy yok.
alfa bir erkek olarak söylüyorum kızlar kendisi üzülmeyi istiyor. kimseye bahane bulmasınlar. buarada ilk entry silinmiş heralde okuyamadım. kızlar kusura bakmasın ama kendileri kaşınıyor. birde uyanıklık yapıp ava gidip avlanıyorlar.

en basit örnek veriyim. kızın biri bana aşık olmuş iki de bir mesaj atıyor saçma birşey paylaşsam bile beğeniyor. buluşalım diye mesaj atıyor. betalar salak mısın felan diyor ah senin yerinde olsam felan. tabi ben kıza karşı birşey hissetmiyorum.

kıza kusura bakma sana karşı birşey hissetmiyorum ve seni üzmek ümit vermek istemiyorum dedim. normalde teşekkür ederim başkası olsa kandırır duygularımla oynardı demesini beklerken kız birden şirretleşti. böyle çok kızı reddettim hiç biride teşekkür etmedi trip üstüne tribe girdiler.
Neyseniz o olun.
Eğilip bükülmeyin.
Denginiz bir insana meyledin aşırı zıtlıkların olduğu ilişkiye başlamayın aile yapılarının benzer olmasına dikkat edin yoksa ağzınızın payını alırsınız.
Seveni uzerler,uzeni severler.
Kıskançlık yerine sevgiliyle takılmak daha eğlenceli. Mesela kızlar erkekleri çevredeki kadınlara baktı diye kıskanıyor veya arıza çıkarıyor olabilir. Hatta otobüste sevgilisinin yanıma oturmasına izin vermeyen bir kadın vardı. Siz olmayınca da o koltuğa oturacak ve Kadınlara bakacak. belki baskıladığınız için ne fanteziler kuracak. Böyle olmaktansa sevgilimle çevreye bakmayı tercih ederim.

Mesela yakın bir arkadaşım var birlikte yolda geçen kadınların fizik ve giyimine puan veriyoruz bunu yaparken fena eğleniyoruz ve keyif alıyoruz cidden. Çocuk bunu sevgilisiyle yapamıyor çünkü salak bir kıskançlık durumu var. Yani bir şeyleri baskılayıp şekil vermek yerine birlikte ayak uydurun derim. Çünkü sizin yanınızda yapmıyor diye hiç düşünmüyor zannediyorsunuz işin sonu ayrılığa gidiyor. Arkadaşça yaşamak varken ne bu sürekli kriz hali.
çok seks yapmayın gider başkasını bulur.
ateist ve solculardan özellikle başı açık kadın kızlardan uzak durun derim. fazla detaya gerek yok yarın bigün başınız derde girerse aklınıza ben gelmek istemem. evet hatta net ötesi...