bugün

adolf hitler in örnek alınabilecek tek noktasını bana söyleye bilir misiniz? sırf israil arapları katlediyor diye hitlerin yahudilere yaptığı katliamı savunmak pek mantıklı değil.
karşılığında stalini ekleyememek varsa normal, yoksa çifte standarttır. Bununla beraber facebook'un sahibi tipsiz bir yahudi olduğu düşünülürse (yahudi mi bilmiyorum ama tipsizliği yahudi tipsizliği) üzerine bir de facebook'un adamın malı olduğu düşünülürse, yapılan bu çifte standart anlaşılabilir ve tipsiz yahudinin hakkıdır. Şahsen facebook benim olsa bir Türk olarak ne stalin'i,ne apo'yu, ekletirim ilham aldığım kişilere. Niye ekleyemiyoruz diyenlere de "benim değil mi kardeşim sana ne" derim.
gözünü kan bürümüş bir faşist değilseniz çok da problem değildir.
lise birinci sınıfta kompozisyon dersinde ilham aldığımız kişiler üzerine yazılan o yazıyı kendisine adadığım için aldığım 50 kişilik sınıftaki en düşük notun sebebi neyse o sebebten ekleyemiyoruz, yani ön yargı...
faşistlere kızıp diktatörlük yapan facebook'un bok yemesidir.

belki seviyorum adamı amk sanane? adamın dünya görüşü hoşuma gidiyor. tek bir sözü yeter!

"hayatım boyunca tek bir şeyi asla kabul edemedim: teslim olmak!"
hitler in ne olduğu bellidir de, hitler den ilham alıyorum diyene tepki gösterme hakkı nereden doğar acaba?