1. 1.
  Çağımızın vebası.

  Özellikle sosyal medya sayesinde kısa sürede elde edilebilen sahte ilgi, kızlarda lüzumsuz bir göt kalkıklığı yaratıyor.

  Haliyle reelde beklentileri aşırı yüksek oluyor. ilgiyi yetersiz bulma, etrafında pervane olunması beklentisi, irtibat kuracağı zamanı tek taraflı belirlemeye kalkmak gibi cüretkar tavırlar baş gösteriyor.

  Aynı şekilde, etrafında kendisine her an ilgi göstermeye hazır meriç bolluğu da bu tür hadsizlikler için teşvik edici oluyor.

  Yazık ki, bu davranış şeklini “daha fazla ilgi gösterirsem bir yere varabilirim” diye okuyan erkek sayısı da az değil. Sanıyor ki, o rekabete girip başarılı olursa takdir görecek.

  Bir kere, öylesi bir kitlenin üretebileceği ilgi çeşitliliği ve miktarını senin tek başına üretme olasılığın yok abisi. O kafayla varıp varabileceğin yer, o kitlenin sıradan bir mensubu olmaktır.

  ikincisi, Etrafına sanal karakterler ve meriç ordusu toplayarak ilgi açlığını gidermek için çabalayan bir kadının kalitesi ne olabilir allasen? Dahası, bu açlığı ne kadar süre tatmin edebilirsin ki?

  Ve en önemlisi, sen neden ilgi göstermek zorunda olan tarafsın ve neden buna kendini mecbur hissedesin?

  Yapılabilecek en iyi şey, farklı bir ilgi odağı bulduğunda ondan da faydalanmak isteyen veya potansiyel bütün talepleri değerlendirme endişesi içinde olan kadını tanımlayıp kendisine vebalı muamelesi yapmak.

  Senin ilgin dışında bir şeye ihtiyaç duyan kadını Koyver gitsin amk! Böylesi bir leşle birlikte olsan nolur, olmasan nolur?
  3 ... samgold
 2. 2.
  (bkz: ilginin squat etkisi)
  2 ... edeplikiz
 3. 3.
  buna sebebiyet veren betaların bir süre sonra alfa erkeğinin sahaya inip götü kalkmış kadını dizginleyişini ağlaya ağlaya izleyeceği durum. ayrıca bahsi geçen kadın, omega veya altın dişi kadın statüsü taşımış olsaydı zaten götünü hiç bir beta kaldıramazdı. tencere kapak der susarım.

  edit: kendini eksilerin ardına kamufle eden betalar bakalım ne kadar saçmalıyor.
  1 -2 ... kedimbileyok