bugün

terkedilmesi farz olan sevgilidir. tez elden kurtulunur. yerine ilgili sevgili bulunur.
ilgisiz sevgili, sevgili değildir.
bağcıksız ayakkabı gibidir. at gitsin.
dertsiz başa dert almaktır.hiç olmasın daha iyi, en azından kafanız rahat olur, niye böyle acaba diye fazlaca düşünüp kendinizi suçlayarak yıpratmazsınız.
inceden nedenlerini araştırın, eğer başka bir sorunu var ise bir şekilde çözer yada sabredersiniz, eğer sıkıldığı için veya aklı başka yerlerde olduğu için ilgisiz ise üç seçeneğiniz var:

1)terkedin
2)ona verin
3)kendinize tekrar aşık etmeye çalışın*
ağzı burnu dağıtılması gereken insan.
ayrılmak isteyen sevgilidir ama bir türlü söyleyecek cesareti bulamadığı için kaçmayı tercih etmiştir.
-aşkım çok hastayım ölüyorum.
-sana bişey olmaz.
büyük ihtimalle yay burcu kadınıdır bu.
'' ilgisiz sevgili '' işini bilen sevgilidir.
öldürülmesi gereken sevgilidir.
zamanında ilgisizliği burama kadar geldi diye birinden ayrılmıştım seve seve. dört yıl oldu hala unutamadım. gerisini siz anlayın.
ilgi odaginda olmadiginiz sevgilidir. Sevgiyi oldurebilen birsey varsa, o da ilgisizliktir.
"günün nasıl geçti, bugün neler yaptın" diye sormayan sevgilidir. aslında sadece sevgili yapmaz bunu, çoğumuz böyle değil miyiz çevremize karşı? sabit bir diyalog vardır hep:
-naber nasılsın?
+iyiyim, sen?
-iyiyim ben de...
olay bundan ibarettir genelde. artık çok yoğun olduğumuzdan mıdır, konuşmak istemediğimizden midir, dinlemek istemediğimizden midir, yoksa umursamadığımızdan mıdır bilinmez çoğu zaman merak etmeyiz karşımızdakinin gün içinde neler yaptığını. bunu yapan sevgili olunca daha da koyuyor insana sanırım. tabi gün içinde neler yaptığını sormaktan kastım sorgular bir biçimde değil de, ilgilenir şekilde sormaktır karşımızdakine. bir de bunu sorgular biçimde soranlar vardır. "kimleydin, neredeydin, ne yaptın vs vs..." böyle yapınca ilgili bir sevgili olmuyor maalesef karşımızdaki. bunun da ilgiyle yada karşımızdakinin bizi önemsemesiyle bir alakası yoktur aslında.
sevmeyen sevgilidir.
sevmiyordur dolayısiyle sevgilide değildir olmamalıdır.. harcadığınız zamana yazıktır.. öyle bir sevgiliniz varsa ve ona hala sevgili diyebiliyorsanız hatayı kendinizde aramalısınız.
aslında olay beklenti meselesidir. yapılacak en ufak bir hareket bazen çok ilgi manyaklığı olarak gösterebilir kendini. ilgisiz sevgili yoktur, az ilgili ya da çok ilgili sevgili vardır.
ağıznı burnunu yüzünü kırıp köşeye atılması gereken sevgilidir.
ufak ufak ayrılığa hazırlanan sevgilidir.*
özgüveni yüksek kendini hint kumaşı sanan sevgilidir, yakında kıçına tekmeyi yiyecek olandır.
(bkz: baharatsız doritos)
aklımdan çıkar mısın, almanya'dan sevgilim gelecek de denilesi, böyle tuhaf bir şey amk.
bir boka benzemez. olmasa da olur.
bir müddet sabredilip daha sonra neden bu kadar sabrettim ki varlığı yokluğu bir denilen sevgili.
götü kalkmış sevgilidir ve eskidir.
güncel Önemli Başlıklar