1. 1.
  yolda yürürken yanından geçen kamyonun kasasından atlayan ineğin altında kalarak ölmek.
  #7773959 :)
 2. 2.
  (bkz: son durak)
  #7774095 :)
 3. 3.
  go kart yapan türbanlı bir kadının türbanının boğazına dolanması sonucu hayatını kaybetmesi.

  edit: ben mi öldürdüm de beni eksiliyonuz. hayret bişi yaa.
  #7775995 :)
 4. 4.
  - jake fen isimli macar adam, eşini korkutmak için kendisini asmış pozu verdi. eve gelen eş, kocasını o halde görünce bayıldı. kapıyı açık gören komşu kadın içeriye girince, iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu. topladıkları ile çıkarken, jake kadına bir tekme attı. cesedin canlandığını sanan kadın, korkudan öldü.

  - bir lunaparkın 2 kafadar gece bekçisi, park kapandıktan sonra dönen salıncaklara binmeye karar vermişler. yönetici kabinine girmişler, aleti çalıştırmışlar. makinenin ısınması için 1 dakika kadar süre gerekiyor tabii. salıncaklara bir güzel kurulmuşlar. 1 dakikalık süre geçmiş, alet çalışmaya başlamış. ama 2 kafadar, seans süresini ayarlamayı unutunca bütün gece kusarak ölmüş.
  #9152164 :)
 5. 5.
  Genç ölümler.
  #9152186 :)
 6. 6.
  -buenos aires'te karısına sinirlenip onu öldürmeye karar veren adam, otelin 23. katındaki odadan karısını aşağıya atar. kadın elektrik tellerine takılır. işini sağlama almak isteyen adam, karısının peşinden atlar. tellere tutunamaz, yere çakılır.

  -mısırlı çiftçi, nil nehri'ne düşen tavuğunu kurtarmak için suya atlar. ancak girdaba yakalanır. kıyıya dönemeyince, bağırarak yardım ister. bu kez oğlu atlar suya. o da girdaba kapılır. beraberce yardım isterler. derken adamın kızı, karısı da aynı kaderi paylaşır. sonunda tavuk kurtulur ama ardında 6 ölü bırakır.
  #9158072 :)
 7. 7.
  a master of thoughts'un üstüne atladığı 12 ateistin ölmesi.
  #9158089 :)
 8. 8.
  türkiyede yaşanmış bir olaydır. adamın biri yol kenarında yürürken ayakkabısına taş kaçmış. taşı çıkarmak için elektrik direğine tek elini yaslayıp, ayakkabısını yarım çıkararak ayağını sallamaya başlamış. o sırada yoldan geçen araçtaki bir kişi, adamın elektriğe kapıldığını sanıp arabadan aldığı kürekle herifin kafaya geçirivermiş. ayakkabısındaki taşı çıkarmaya çalışan adam beyin kanamasından ölmüş.
  #9158172 :)
 9. 9.
  güney afrika'nın cape town şehri'ndeki bir hastanede gizemli olaylar oluyordu. üstelik ölümlerin hepsi, cuma günleri 311 numaralı yoğun bakım odasında gerçekleşiyordu. hemşireler ve doktorlar buna bir çözüm bulamayınca, devreye polis girdi. araştırmalar sonuç vermedi. sır ölümlere uzun süre açıklama getirilemedi. uzmanlar, odanın havasını bakteriyolojik olarak kontrol ettiler. sonuç sıfırdı. bu arada ölümler devam etti. sonunda oda sürekli olarak gözetim altına alındı ve neden ortaya çıktı. cuma sabahları saat 06.00'da odaları temizleyen görevli, hastanın başındaki solunum cihazının fişini çekerek elektrik süpürgesinin fişini takıyordu.
  #9162598 :)
 10. 10.
  Marco ve Roberto adlı iki kardeş, hiç geçinemiyorlardı. Roberto'nun sık sık kendisiyle dalga geçmesine dayanamayan Marco, kardeşini öldürdü ama onun ölümünden 5 dakika sonra kendisi de öldü. Çünkü Marco ile Roberto, aynı donanım sistemini paylaşan ikizlerdi. Roberto ölünce, Marco'nun da kan dolaşımı durmuştu.

  1995 yılında Coca Cola makinesinden bedava soda almaya çalışan bir adam, aniden fırlayan kola kutusu yüzünden hayatını kaybetti.
  #9162719 :)
 11. 11.
  - astronot biliminde çığır açan danimarkalı bilim adamı tycho brahe, vaktinde tuvalete giremediği için öldü. 16. yüzyılda yemek bitmeden sofradan ayrılmak hakaret sayılırdı. o gece, şölene gelmeden önce tuvalete girmeyi unutmuştu. yemekte içkiyi fazla kaçıran brahe, izin isteyemeyecek kadar nazikti. idrar kesesi patlayan bilim adamı, 11 gün acı çektikten sonra öldü.

  - new york'ta caddede bir adama araç hafifçe çarptı. adama bir şey olmamıştı. şoförle konuştu ve kalkacakken olayı gören biri yanına gelerek, kalkmazsa sigortadan para alabileceğini söyleyince yeniden aracın önüne yattı. araç sürücüsü ise adamın gittiğini düşünerek gaza bastı ve adam öldü.
  #9166999 :)
 12. 12.
  inşaatta çalışan adamın dengesini kaybetmesi üzerine demire oturması.
  #9167037 :)
 13. 13.
  Fransız kralı için besteler yapan 16. yüzyılın favori bestecilerinden Luly, bir defasında müzisyenlere prova yaptırırken hızlı bir tempoda, elindeki çubuğunu çubuk da ayağına çarptı.Enfeksiyon sonucu öldü.
  #9167086 :)
 14. 14.
  - 1983'te mağazada hırsızlık yaparken yakalanan san diegolu bir kadın, polislere "eğer onu bırakmazlarsa" morarana kadar nefesini tutacağını söyledi. polisler kadını bırakmadılar, o da gerçekten ölünceye kadar nefesini tuttu.

  -ıraklı terörist khay rahnajet, içinde bomba olan paketi postayla suikast adresine göndermeye kalkar. ancak yeterli sayıda pul yapıştıramadığı için, paket ev adresine geri gönderilir. içinde bomba olduğunu unutan acemi terörist paketi açar ve sonrası malum.
  #9199123 :)
 15. 15.
  DÜNYADA, kayıtlara geçmiş yakın tarihten ilginç bir ölüm. 1996 yılı. Yunan itfaiye ekibi büyük bir yangını söndürmüş ama oldukça geniş bir alanı kurtaramamıştı. Yangın sonrası, uzmanlar yanan alanda araştırma yaparken gördükleri karşısında hayretler içinde kalmıştı. Görünen, denizden birkaç kilometre uzakta ve yüksekte olmasına karşın yanmış bir balıkadamdı, üstelik şnorkeli ve zıpkını da elindeydi. Zavallı balıkadam balık avlamak için denize dalmış, sonra bir yangın söndürme helikopteri gelip suyla birlikte kendisini de yukarı çekip yangının üzerine bırakmıştı...
  #11745462 :)
 16. 16.
  Taşeron firmaya çaycı olarak alınan kazım çalım (60) inşaat alanında çalışırken bir kepçenin döktüğü toprak altında kalarak hayatını kaybetti. tonlarca toprağin altindan çikartildi çalım'ın inşaat alanında çalışma yaptığı sırada toprak altında kaldığı saatler sonra anlaşıldı.
  #11745589 :)
 17. 17.
  sağlık durumu yerinde gencin uyurken bir anda aort damarının yırtılması ve ölmesi..
  yaşanmıştır. rahmetler olsun.
  #12215651 :)
 18. 18.
  elektrik direğine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı ayağını silkeleyerek çıkarmaya çalışan kişinin, elektrik çarptığını sanan yardımsever bir laz tarafından kafasına kürek, kalas vb. vurularak ölmesi. (rize/ardeşen kasabasi/tunca köyü'nde).
  http://www.sabah.com.tr
  #13739073 :)
 19. 19.
  aynı iş yerinde biri gündüz bir gece vardiyasinda olmak üzere çalışmakta olan baba oğuldan biri mobylette motor ile işe gitmekte diğeri ise bir başka mobylette ile eve dönmekte iken, yol üzerindeki sert bir virajda karşılasmaları ve birbirlerine selam vermek isterken çarpışıp beraberce ölmeleri. (konya,meram mahallesi)

  http://sabah.com.tr
  #13739082 :)
 20. 20.
  tıraş olurken berberin rahatlatır diye boynu aniden sağa sola çevirme> hareketi sonucu küt diye boynu kırılan müşterinin koltukta rahmetlik> oluşu (erzurum)
  http://sabah.com.tr
  #13739084 :)
 21. 21.
  orman yangınında ölü bulunan dalgıç.
  dalış yaparken helikopterin; dalış yapan adamıda suyla birlikte alması ve ormanı söndürmek için suyla birlikte bırakması.
  #13810650 :)
 22. 22.
  hmyrdurden in yazdığı olay komşu Yunanistan da olmuştur. Bizimkiler üstüne alınmasın.
  #13810771 :)
 23. 23.
  geçenlerde gazetede gördüğüm "42 defa mastürbasyon yapma sonucunda ölen brezilyalı ergen" başlığı mesela.
  yok hayır sayısını nasıl biliyolar asıl ilginç olan o.
  #13811026 :)
 24. 24.
  yalnızlıktan ölecek olan insan. belki de yakın zamanda, istanbul'da.
  #13811040 :)
 25. 25.
  - 2001: Bernd-Jürgen Brandes isimli Alman kendi isteğiyle Armin Meiwes tarafından defalarca bıçaklandı ve sonrasında parça parça yendi. Armin Meiwes daha sonra Rottenburg Yamyamı olarak anılacaktı. Brandes, bu yamyamı internete verdiği bir ilandan bulmuştu. Brandes, vasiyetinde açıkça öldürülmek ve yenmek istediğini belirtmişti.
  - 2001: Hudson, Amerika’dan 6 yaşındaki Michael Colombini bir gün bir hastalığı için tetkik yapılmak üzere MR makinesinin içine konuldu. Tam o sırada klostrofobisi ortaya çıkan küçük Michael nefes alamamaya başladı. MR cihazının başında yardım için bekleten Anestezi Teknisyeni büyük bir hata yaptı ve küçük çocuğa oksijen vermek için metalden yapılmış oksijen tüpünü getirdi. Metali mıknatıs etkisiyle ve büyük bir kuvvetle teknisyenin elinden çeken açık durumdaki MR cihazı koca tüpü küçük çocuğun kafasına yapıştırdı. Zavallı Michael hemen orada öldü.
  - 2002: Amerika’dan Brittanie Cecil isimli 13 yaşında bir kız çocuğu NHL ligi hokey maçını tribünde izlerken oyunculardan Espen Knutsen‘in bir pozisyona sinirlendikten sonra büküp tribüne fırlattığı hokey sopasının kafasına çarpası sonucu yaralandı. Küçük kız bu kazadan 2 gün sonra hastanede öldü.
  - 2002: Şizofreni hastası ingiliz sanatçı Richard Sumner bir gün Galler’de bir ormana gitti. Kendini ağaca kelepçeleyen Sumner kelepçenin anahtarlarını da ulaşamayacağı bir yere fırlattı. Cesedi 3 yıl sonra iskelet halinde ağaca bağlı olarak bulundu. Sumner’in ölmeden önce bu kararından vazgeçip kurtulmak için uğraştığına dair izleri vardı.
  - 2004: 24 yaşındaki Amerika’lı Phillip Quinn mutfaktaki ısıtıcının üzerinde lav lambası ile kendini ısıtmaya çalışırken lambanın patlayıp göğsünden içeri girererek kalbini parçalaması sonucu öldü.
  - 2004: 31 yaşındaki hastane görevlisi Tracy J. Kraling gömme bir otoklavın içine girdikten sonra kapı arkasından yanlışlıkla kapandı, cihaz kendiliğinden çalışmaya başladı. Zavallı kadın 80 derecenin üzerindeki bir ısıyla cayır cayır yanarak öldü.
  - 2005: Washington’lu 45 yaşındaki Boeing Mühendisi Kenneth Pinyan bir at çiftliğinde Big Dick isimli bir arap atı ile anal yoldan cinsel ilişkiye girdi. ilişkiden hemen sonra kalın barsağı yırtılıp kanamaya başlayan Pinyan bunun açıklamasını hastanede yapamayacağını düşünerek doktora başvurmadı. Pinyan 3 saat sonra kanamaya ve barsak perforasyonuna bağlı Akut Peritonit nedeniyle bilinçsiz bir şekilde kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Bu ölümden sonra Zoofili Washington’da yasaklandı (daha önce serbestti). Pinyan heteroseksüel bir erkek, 2 çocuklu ve evli bir aile babası ve başarılı bir mühendisti. Ölümüne sebebiyet veren video daha sonra “2 man 1 horse” adı altında bir internet fenomeni olarak milyonlarca kişi tarafından izlendi.

  http://www.hurgeneral.org/ilginc-olumler-1/
  #15732304 :)