bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yolda yürürken yanından geçen kamyonun kasasından atlayan ineğin altında kalarak ölmek.
  7 ... kekligimi vurdular
 2. 2.
  (bkz: son durak)
  6 ... kingodisco
 3. 3.
  go kart yapan türbanlı bir kadının türbanının boğazına dolanması sonucu hayatını kaybetmesi.

  edit: ben mi öldürdüm de beni eksiliyonuz. hayret bişi yaa.
  7 -6 ... loveatthefirstsight
 4. 4.
  - jake fen isimli macar adam, eşini korkutmak için kendisini asmış pozu verdi. eve gelen eş, kocasını o halde görünce bayıldı. kapıyı açık gören komşu kadın içeriye girince, iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu. topladıkları ile çıkarken, jake kadına bir tekme attı. cesedin canlandığını sanan kadın, korkudan öldü.

  - bir lunaparkın 2 kafadar gece bekçisi, park kapandıktan sonra dönen salıncaklara binmeye karar vermişler. yönetici kabinine girmişler, aleti çalıştırmışlar. makinenin ısınması için 1 dakika kadar süre gerekiyor tabii. salıncaklara bir güzel kurulmuşlar. 1 dakikalık süre geçmiş, alet çalışmaya başlamış. ama 2 kafadar, seans süresini ayarlamayı unutunca bütün gece kusarak ölmüş.
  4 -1 ... hummepervaz
 5. 5.
  Genç ölümler.
  4 ... hirosima
 6. 6.
  -buenos aires'te karısına sinirlenip onu öldürmeye karar veren adam, otelin 23. katındaki odadan karısını aşağıya atar. kadın elektrik tellerine takılır. işini sağlama almak isteyen adam, karısının peşinden atlar. tellere tutunamaz, yere çakılır.

  -mısırlı çiftçi, nil nehri'ne düşen tavuğunu kurtarmak için suya atlar. ancak girdaba yakalanır. kıyıya dönemeyince, bağırarak yardım ister. bu kez oğlu atlar suya. o da girdaba kapılır. beraberce yardım isterler. derken adamın kızı, karısı da aynı kaderi paylaşır. sonunda tavuk kurtulur ama ardında 6 ölü bırakır.
  5 ... hummepervaz
 7. 7.
  a master of thoughts'un üstüne atladığı 12 ateistin ölmesi.
  4 -2 ... a master of thoughts
 8. 8.
  türkiyede yaşanmış bir olaydır. adamın biri yol kenarında yürürken ayakkabısına taş kaçmış. taşı çıkarmak için elektrik direğine tek elini yaslayıp, ayakkabısını yarım çıkararak ayağını sallamaya başlamış. o sırada yoldan geçen araçtaki bir kişi, adamın elektriğe kapıldığını sanıp arabadan aldığı kürekle herifin kafaya geçirivermiş. ayakkabısındaki taşı çıkarmaya çalışan adam beyin kanamasından ölmüş.
  5 ... meybivi
 9. 9.
  güney afrika'nın cape town şehri'ndeki bir hastanede gizemli olaylar oluyordu. üstelik ölümlerin hepsi, cuma günleri 311 numaralı yoğun bakım odasında gerçekleşiyordu. hemşireler ve doktorlar buna bir çözüm bulamayınca, devreye polis girdi. araştırmalar sonuç vermedi. sır ölümlere uzun süre açıklama getirilemedi. uzmanlar, odanın havasını bakteriyolojik olarak kontrol ettiler. sonuç sıfırdı. bu arada ölümler devam etti. sonunda oda sürekli olarak gözetim altına alındı ve neden ortaya çıktı. cuma sabahları saat 06.00'da odaları temizleyen görevli, hastanın başındaki solunum cihazının fişini çekerek elektrik süpürgesinin fişini takıyordu.
  8 -1 ... hummepervaz
 10. 10.
  Marco ve Roberto adlı iki kardeş, hiç geçinemiyorlardı. Roberto'nun sık sık kendisiyle dalga geçmesine dayanamayan Marco, kardeşini öldürdü ama onun ölümünden 5 dakika sonra kendisi de öldü. Çünkü Marco ile Roberto, aynı donanım sistemini paylaşan ikizlerdi. Roberto ölünce, Marco'nun da kan dolaşımı durmuştu.

  1995 yılında Coca Cola makinesinden bedava soda almaya çalışan bir adam, aniden fırlayan kola kutusu yüzünden hayatını kaybetti.
  2 ... perikz