bugün

onun bunun nick altına sıçan yazarlar bütünüdür. herkes ne mal olduğunu bilir, ama o kadar çirfektirler ki, onlara da aynı şey yapılmasın diye susarlar, hatta süper yazar gibi şeylerle bu yazarların nick altılarını yalarlar.
(bkz: anladın sen onu).
lock'un tutup, fatal'ın çektiği yazarlardır.

fatal'ın inönü'de sütyenini fora ettiği, lock'un stringinin bir kısmını düşük bel kotundan gösterdiği gelen haberler arasında.
benim abi bu.. valla kaç yıldır şuradayım bir kere ilgi şefkat görmedim lan! lock diye feyk nick aldım hergün kendimce takılıyorum işte elizabet durumundayım valla.. sevin olum beni.. bak markasız da hazım kolaylaştırıcı başlıklar açmış.. hadi be olum yapın bi güzellik..
(bkz: ilgi çekeceğine git kafa çek)
sövüşmeye, atışmaya, çatışmaya her zaman kapısı açık olan yazarlardır. kankiş, canciş ekiptirler. yalnız çalışmazlar.
bu konuda istenmeyen adam (hasssiktir amna koyim kullanmıyacağım bir daha bu bakınız dalaverelerini demiştim, ama güzel gitti. ahahaha ayyy kapatamıyorum parantezi)'ın tek geçileceği küme.
(bkz: hayatbeceriksizi)
ilgi çekmek için her türlü idiotluğu yapmaya aylar evvelden hazır olan yazar bozuntularıdır.

(bkz: cool adam)
(bkz: sabri sagdan ortaladi)
daha ziyade tepki çeken yazarlardır.
mesleğe rumuzla giriş yaparlar benim gibi. ne olur biraz bana ilgi gösterseniz. sözlükle konuşuyorum yaf.

tanım: rahatsızdırlar, iğne yapmak lazım kendilerine. bu durumdaki arkadaşlar 16 ocak'ta marketime gelsinler. (bkz: burcu market)
çalıştıklarıyla kalan yazarlardır.
ilgi çekmeye çalışmadığını iddia eden küçük ego sahibi yazarların, aslında kocaman ve kompleks yüklü bir market sahibi olduklarını hatırlatır.

(bkz: nurcu market)
aslında marketleri yoktur, sazan yetiştiriciliğiyle uğraşırlar, büyükçe havuzları vardır.
sazan yetiştiriciliği yapan ve büyük havuzları olan yazarlarmış.

şu entry ile verdikleri cool metaforun,(#6907874)

şu entry ile acı bir ironiye dönüştüğünü farkedemeyen yazarlardır.(#6907986)

(bkz: kararsızlık kötüdür ve bazen de güldürür)
sazanlara acı vermiş yazarlar da olabilirler, bazen bir taşak geçmek, bazen siklememek gibi huyları da olabilir.

bu arada;
(bkz: arda turan)
(bkz: kuyruk acısı)

koydukça hoplatan arda turan, daşşağını yirim.
ben de çok çalıştım ama çekemedim. ilgi çekemeyince resim çekmeye başladım. bu işi ilerlettim ve artik ünlü bir fotoğraf sanatçısıyım. çok kazanıyorum, yakında sözlüğü yazarlarıyla birlikte satın alacağım. tüm bunları sözlük yazarlarının bana ilgi göstermemesine borçluyum. sağolun.

not: ilgi çekmek için saçmalayan yazarların durumunu deney ve gözlemlerle açıklamak amacıyla yazılmış bir entrydir. saçma olması bundandır. göreceği ilgiye göre rapor hazırlanıp burada yayınlanacak.
azcık takip edince anlaşılıyor. takibi zevklidir güldürür.
(bkz: ben)

ilgi çekmek istemeyen yazar tematik modunu açar. Başlığı sol frameye getirip ilgi çekmeye çalışanlara laf atan ılıktır.
sürekli açılan başlıklara laf atan, insanlara sayıp sövmeyi hakaret etmeyi bir bok zanneden, sürekli sözlüğün kalitesiyle ilgili başlık açan, popülaritesini böyle saçmalıklarla yükseltmeye çalışan yazarlardır.
sürekli küfürlü entry girip cool olduğunu zanneden yazardır.
ben ben ben.
ilgi sever yazarlardır.

bir süredir buralardayım,öyle bariz olarak kimse ile alakadar olmadım ve benimle olan olmadı,bir tercih meselesi bu,fikrini veya yorumunu beģendiklerime mesaj attığım sohbet ettiğim oldu ama sadece iki kişi ile münasebetimiz oldu vesselam.
ayrıca bir iki buluşmaya katıldım,gördüğüm tipler ya bariz çekingen ve telaşlı,bazıları ise gereksiz bir öz güven ile sallamalar içerisindeydi.
Dişiliğini kullanmaya çalışan bütün kadın yazar kardeşlerimiz. Bacak meme fotoğrafı atmak falan. Ne bileyim. Özelden bi nude gönder bizide darlama be kardeşim.
götümüzü mü ifşa ettik amk. edebimizle entry girdik evet.