bugün

Günümüz kızlarının abazan türk genci tarafından götlerinin kaldırılması sonucu oluşan durum. Lan salak, seni kim ne yapsın amk? Sanki bana dünya güzeli.
kendisiyle kalsa iyi, normalde arkadaş olan ikiliyi bile çıkıyor zanneden kızdır. ruh hastasıdır kafasından bişeyler kurar, ona inanır.
genellikle de gittiğiniz ortamlarda etraftaki her erkek için 'beni kesiyor' tabirini kullanır.
ortaokulda,lisede,üniversite her alanda bulunan kız tipidir.
bana kalırsa bu biraz da kızların kendilerine bakılmasına hem kızıp hem istemelerinden kaynaklanıyor. şöyle kısacak bir örnek vereyim kız yurtlarından... odanın içinde perdeler çoğunlukla kapalıdır çünkü aman biri bakar biri görür çünkü üstünde pijaman vardır * ama sokağa çıkarken minişort giyip kendini acayip rahat hissedebilirsin. kız aynı kız bacak aynı bacak. ama bu seferkinde bilinçli bir görüntü var. herkese bana baksın beni beğensin anlayışı bu. tamamen yetiştirilme tarzımız ve ne yazık ki lisede o çok sevdiğimiz kankalarımızdan öğrendiklerimiz.
bugün büyükçekmece sahilde görülmüş kızdır.gençlere iyi ayar vermiş gençler şaşkın bakışlarla izlemekten başka bişey yapamamışlardır.*
yüksek bir ihtimalle sarışındır.
(bkz: seks var burda seks seks)
biri beni kesiyormu diye etrafına bakınan kızdır.
hemcinslerinin bile arkadaş olmaktan çekindiği hatta tiksindiği kız tipidir, sorunludur.
kişiliği oturmamış aşağılık kompleksi olan kızdır.
genellikle güzel olmayan ama kendini dünyanın en güzel kızı sanan tiptir.
(bkz: Android)
Turkceyi yaya yaya konusur,mayik mayik trene bakar.
(bkz: sikmeseler bari)
salak bir kızı bafilemek de zevksiz olur yahu.
ileride her merhaba diyeni asılıyor zanneden kadın olacaktır kendisi.
muhtemelen sarışın ve kendini aynada fotoğraflayarak profil yapan kızdır.*
pek karşılaşmadığım durumdur. en son gtada sevgilim olmuştu onuda yanlışlıkla arabayla ezdim.
olayı kahramanı çıkar ilişkidir.
biz erkeklerin en büyük yanlışıdır. beyler ayık olun. sonra ben seni arkadaş olarak görüyorum deyince yamuluyorsunuz.
Hani bazi insanlar var ki her seyi yanlis anliyor tamam ama bazen de kisi hislerine guvenebilir kanimca. Ama bunun dogru olmadigini ogrenince insan bir iki hafta kendine gelemiyor ne yazik ki..
bana gülümsedi beni seviyor hikayelri.
ümit etmek için bahane arıyordur.

(bkz: olm kız bana baktı lan)
bu kişi çoğu zaman sizinde durumu fark ettiğinizi anladığı an etkiye tepki sağlayarak daha da ilgi gösteriyormuş gibi gelir insana, sen onunla ilgilendikçe o laçkalaşır.
bunun iki sebebi vardır ilki bu arkadaş affedersiniz efenim çok kaşar biridir herkese laçkalaşır zaten, ikincisi gerçekten iyi niyetli olarak sizi yakın görür yada kankası sanarak ilginin, şımarıklığı suyunu çıkartır efenim.
Umutsuzluğun sevgisizliğin ve hatta yalnızlığın dibini görmek ya da sadece sevmek sevilmek istemek ha bu da mi olmadi o zama duygusal bir filmden cikmistir sahis ondandir bu umitsizlikten umit arama durumu. Genelde disilerde fazla rastlanmakta e evlenmekti aile konu komsu baskisi birde bunlari gecinde duysal yukluluk kadinlari daha bir itmistir bu fikre. buna kapilan erkek yok mu vardir elbet var var...
ilgi gösteren kişiyi seviyor sanıyorsanız büyük bir ''yalnızlığın'' içindesiniz demektir ve ''sevgiye'' herkesten çok ihtiyacınız vardır. yani sizi cezbeden ilgisi değil ilgisinin ardındaki sevgi beklentinizdir.