1. 1.
    onun bunun nick altına sıçan yazarlar bütünüdür. herkes ne mal olduğunu bilir, ama o kadar çirfektirler ki, onlara da aynı şey yapılmasın diye susarlar, hatta süper yazar gibi şeylerle bu yazarların nick altılarını yalarlar.
    (bkz: anladın sen onu).
    9 ... hatshepsut
  2. 2.
    lock'un tutup, fatal'ın çektiği yazarlardır.

fatal'ın inönü'de sütyenini fora ettiği, lock'un stringinin bir kısmını düşük bel kotundan gösterdiği gelen haberler arasında.
    2 -1 ... paleface
  3. 3.
    benim abi bu.. valla kaç yıldır şuradayım bir kere ilgi şefkat görmedim lan! lock diye feyk nick aldım hergün kendimce takılıyorum işte elizabet durumundayım valla.. sevin olum beni.. bak markasız da hazım kolaylaştırıcı başlıklar açmış.. hadi be olum yapın bi güzellik..
    4 -5 ... fatal
  4. 4.
    (bkz: ilgi çekeceğine git kafa çek)
    1 -1 ... missscorpio
  5. 5.
    sövüşmeye, atışmaya, çatışmaya her zaman kapısı açık olan yazarlardır. kankiş, canciş ekiptirler. yalnız çalışmazlar.
    1 ... keske nickim yardirsa
  6. 6.
    bu konuda istenmeyen adam (hasssiktir amna koyim kullanmıyacağım bir daha bu bakınız dalaverelerini demiştim, ama güzel gitti. ahahaha ayyy kapatamıyorum parantezi)'ın tek geçileceği küme.
    5 -4 ... deep
  7. 7.
    (bkz: hayatbeceriksizi)
    ... thelma
  8. 8.
    ilgi çekmek için her türlü idiotluğu yapmaya aylar evvelden hazır olan yazar bozuntularıdır.

(bkz: cool adam)
    (bkz: sabri sagdan ortaladi)
    1 -1 ... byjournal
  9. 9.
    daha ziyade tepki çeken yazarlardır.
    1 ... bgajba
  10. 10.
    mesleğe rumuzla giriş yaparlar benim gibi. ne olur biraz bana ilgi gösterseniz. sözlükle konuşuyorum yaf.

tanım: rahatsızdırlar, iğne yapmak lazım kendilerine. bu durumdaki arkadaşlar 16 ocak'ta marketime gelsinler. (bkz: burcu market)
    1 -1 ... uyurken bakan adam