1. 1.
  dünyanın kendi etraflarında dönmesini istediklerinden sesli konuşurlar, meşhur bir kahkahaları vardır, erkek arkadaşları olmasına rağmen diğer erkeklere de arada umut vermeyi ihmal etmezler.
  2 -1 ... hayvansal icgudu
 2. 2.
  kademeli olarak iticileşen türdendir. amaçlarına ulaşamazlar ama komik duruma düşerek ilgiyi çekebilirler.
  1 ... ogretmen est
 3. 3.
  ortam insanı olmaya çalışanlardır.genellikle bu duruma liselerde daha çok rastlanır.kişiği oturmamış kızlar boş ders olmaya görsün...direk eve gidip süslenip püslenirler ve okula dönerler.(özellikle tenefüs saatlerinde)bahçede gülüşüp oynaşırlar ki çığlık atmaları meşhurdur bu kızların.herkes bana baksın dercesine hareket ve tavırlarını takınmışlardır.bilemezler ki ilgi çekmek isterken ne maymunluklar yaptıklarını...
  ... s1992s
 4. 4.
  erkeklerle konuşurken, anlamsızca olduğu yerde zıplayan biraz da mıymıy hani demek istemiyorum da yavşakca konuşan kızlar var. nasıl insan modelidir bunlar, üretim hatasımıdır diye düşünmüyor değilim. kızın adını zıp zıp kız koyduk. normalde adını da biliyoruz ama zıp zıp kız demek daha güzel oluyor. ilgi çekti işte.
  ... herakleitos
 5. 5.
  (bkz: bebek taklidi yapan kızlar)
  ... optimiisst
 6. 6.
  yürürken sağa sola kırıtır, yüzüne bakmazlar ama içlerinden geçen ; '' ayy kesin arkamdan dönüp bakıyordur '' olacaktır.
  ... sandigim hazir olsun
 7. 7.
  salak salak davranışlar gösteren kızlardır. Bağırarak konuşmaları, birilerini azarlama ihtiyacı duymaları, sürekli bir mesaj atma isteği bulunanlardır. *
  ... chrisjames
 8. 8.
  yeter ki ilgi çekmek istesin ve bir şeyler yapsın sonucunda ilgiyi görür kendisinde. hep kızların bu tarz hareketleri yadırganır ama sonucunda yadırgayanlar tarafından ilgi de gösterilir orası ayrı.
  2 ... bicimsizsaka
 9. 9.
  (bkz: ortam kirliliği yaratan kızlar)
  2 ... adli vaka
 10. 10.
  sevdiği erkeğin de kendisinden hoşlanacağını düşünerek,onun iki metre uzağında da olsa şeytani şeytani sırıtır.yanından geçerken kıvırtarak yürür,cilve yapar,arkadaşlarının yanında imalı laflar eder.ama erkeğin ruhu bile duymaz bunları.
  ... euntsmatrak