1. .
  Bakın şu erkeklerin yarısı abazan ise yarısı değildir derdim ama böyle safça bir genelleme yapmak çok aşağılık verici olduğu için bunu üstüme almıyorum ve bunu es geçiyorum.

  Sevgili bayan arkadaşlarım. Sizin sokağa çıkarken ve çıkmadan önce ne denli hazırlandığınızı ve süslenip püslendiğinizi yakinen biliyoruz. Saatlerce saç baş derken makyaj derken onca paralar döküp boyalara bürüneyim derken aklınızdan geçen fikirleri ve büyük bir oranda ruhi güzelliği unutuyorsunuz belkide.

  Birde yaptığınız en büyük hatalardan ve kendinizle çelişmelerinizden bir tanesi var ki hiç hiç sormayın o işte en büyük kabahatiniz ve en büyük saçmalığınızdır.

  Bakışları üstünüze çekmek için yaptığınız onca masraf ve onca emek sonunda hakkını veriyor ama hatanız ise şu noktada.
  "Hem ilgi çekmek istiyorsunuz ve bakışlar benim üstüme kenetlensin diyorsunuz ama.. ama bakınca da neden baktı muamelesi yapıyorsunuz." E şimdi böyle aşkın ızdırabına derler adama.
  Ne biçim bir hal içinde olduğunuzu varın siz düşünün.

  Size biz erkeklerden içten gelen bir öneri sayın bayan arkadaşlarım.
  Ya ilgi çekmek için o kadar uğraşmayın büyük bir emek ve efor sarfetmeyin. Onca yorgunluğun altına girmeyin. Ya da bakanlara da size ilgi gösterenlere de ters ters geri dönüşümlerde bulunmayın.
  1 ... soytari papyonu