bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ilginç olduğu kadar zevkli bir aktivite.

  Ne günlere kaldık yüce meryem! Eskiden kadınlar ilgi duyduğu erkeğe iltifatlar eder, onun erkekliğini okşayarak gözüne girmeye çalışırdı. Ama post-modern kültür kadınların ve toplumun kimyasıyla öyle bir oynadı ki, ilgi çekmek için "gıcıklık" yapmaya başladılar.

  Özellikle sözlüklerde eksi veren her kadın ve erkek, açıkça şunu demek istiyor." Ahh yazarcığım, vajinam ve anüs çeperim öyle tatlı tatli kaşınıyor ki, keşke sen beni sağlam bir küskülesen ve ovalar bizim için yeşerse."

  Geçen beni seri eksiye boğan ve çok değer verdiğim statümün içine eden bir azizeye "akşam alkolün su gibi tüketileceği bir partiye gidiyorum. Kötü bir kız olmak istersen taksime gel, ya da bütün iyi kızların yaptığı gibi evinde pijamanla otur." Şeklinde bir mesaj attım. 1 saate gelmeden süper minisiyle taksimdeydi. Gerisini anlatmayayım, erotik film senaristleri yazdıklarımı çalıyorlar.

  Böyle işte. Sizi hep kötüleyenler ya da eksileyenler sizin gizli hayranlarınızdır. Kulak verin onların sessiz haykırışlarına.

  Kötü olmak isteyen bütün azizeler...seviyorum sizi...

  freeze you later...
  2 -5 ... absolute zero
 2. 2.
  en sevdiğim eylem ama ben hoplatmak yerine ağlatmayı tercih ediyorum.
  geçen böyle bir azize de benim karşıma çıktı. seni eksilemekten zevk alıyorum arsiz diye mesaj attı. işte benim için oyun başlamıştı. kendi ayağıyla geldi hemde.

  sonrasını ben de anlatmayım azizim bilirsin beni bu hayatta kadınları ağlatmaktan aldığım zevki bi sen bilirsin. sonuç mu ağlaya ağlaya gözleri kan çanağı oldu. şimdi etrafına bi kaç meriç toplamış akan gözyaşlarını silerek bana küfrediyor ahahah. hatta başlıklara itlerini gönderiyor, ayar vereceğim kaygısıyla yanıp tutuşan erkeklerden geçilmiyor bu ara sözlük ve ben her zamanki kahkahamı atıyorum.

  canı gönülden eksileyen azizelerim sizi seviyorum.

  sahi eksi neydi?
  eksi aşktır, eksi gizli hayranlıktır.
  2 -2 ... arsizz