bugün

evet evet o kız.şu an listenizde gördüğünüz sonu 09'la biten bir iletiye sahip olan kız...hemen tanıdınız değil mi?
bu kızlar neredeyse herkesin listesinde bulunur ve listesinde bulunan kişilerle özel hayatını paylaşmanın verdiği zevkin doruklarına ulaşır...bu macereda onlarla beraber olmak ister miydiniz?
olaki sevgiliniz bu bağyan familyasının bir üyesiyse bu konularda onunla ateşli tartışmalara girmeniz kaçınılmazdır;

-rıza neden ilişkimizin başlangıç tarihini iletine yazmıyorsun?
-ben cinsel ilişkimizin başlangıç tarihini yazacağım bebeğim.
-ne diyorsun rıza sen!
-iletinden gördüğüm üzere 4 ay olmuş , artık versen diyorum...
-hayvansın rıza!

öte yanda bu yavrucaklarımız olası bir kavga durumunda bu özelliklerini bir trip , "ben seni sallamıyorumki...bak tarihi bile sildim yani." şeklinde kullanırlar.karşı tarafa bir mesaj yollarlar.
herkesin msn ninde rastlayacağı türdün birde yanına (A) gülücüğünü koyan kızdır. her ay başladıkları günü kutlama zorunluluğuna tabi tutulan bir sevgilisi vardır. birde bu sevgililer birbirlerine 'aşk' derler. garip...
ilişki tarihini unutma korkusu yaşayan kızdır. emo ve tikky olmaya doğru emin adımlarla yürümektedir.

pakize <3 müslüm - 04.06.2009 * sheni chok sheviorum bebeim mucx .

(bkz: genç tikkyler ve emolar rahatsız) *
devamında ilişkisindeki her türlü detayı da yazacak olan kızdır. malesef arkadaştır ve silinmezde. benim de listemde var öyle bir mal ordan biliyorum.
balık hafızalı kızdır, unutmamak için yazmıştır. * *
bazıları da saat yazar. yanına da (l) şarttır. bir kalp konacak illa oraya.

aynı kız ilişki bitince birde göndermeli şarkı kondurur o iletiye. nedense hep bir demet akalın şarkısı olur bu da.
iletisine ilişkisinin başlangıcından bu güne kadar, sevgilisiyle kaç gündür beraber olduklarını yazan insanla eşdeğerdir. hatta ve hatta eğer bi kaç gün beraber kaldıysa bu çift, kaç saat beraber olduklarını yazanı bile görülmüştür.