bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  saçma sapan, ipe sapa gelmez yazılar yazıp sözlüğü lekelemek yerine, kültür paylaşımları yaparak ortak bir yolla, sözlüğü yükseltmek için, bir arada olma durumu.
  3 -1 ... esuma
 2. 2.
  (bkz: birolum birolsun birol)
  3 ... t bag
 3. 3.
  (bkz: şenol birol gol)
  1 ... david addison
 4. 4.
  (bkz: dünya birolsun)
  1 ... t bag
 5. 5.
  başlığa girilen bkz lere bakarak imkansız oludğu izlenimi veren ama aslında zaten olması gereken eylemdir.
  2 -1 ... bigudi
 6. 6.
  kesinlikle katıldığım ve destek verdiim bir konu.
  1 ... maverick13
 7. 7.
  (bkz: işe önce kendinden başlamak) *
  1 ... ngark
 8. 8.
  (bkz: bir olmak)
  2 ... linka
 9. 9.
  idealist yazarın istekleridir. birolmak ne lan öncelikle ? kültüren paylaşımlar yapılsın falan denmiş. isteyen istediğini yazar, formata ve kullanım koşullarına bağlı kalınarak bu yapıldığı sürece, moderasyon tarafından da sorun teşkil etmez.

  ayrıca, " saçma sapan, ipne sapa gelmez yazılar yazıp sözlüğü lekemek. " nedir aga ? birisi bizlere açık etsin. sözlük kutsal bir yer mi de böyle tabuları var ? yolda yürürken, küfür duymak istemeyen adamlar vardır. ama çatır çatır küfürlere denk gelirler, üniversiteye gittiklerinde kızlar teklif etsin diye beklerler. akbilleri hiç bitmesin, efes pilsen bedava kampanyalarına devam etsin isterler. e peki hangisi oldu ?

  hiçbiri. o yüzden, kendi hayati düşüncenizi sözlüğe yansıtmayıp, kendi tekelinizde takılıp yazın, çizdirin, yardırın. böyle idealist öğretmen istekleri yaparak, " hmmm ne kadar da sosyalist ve kültürlü bir arkadaşmış. " diye milleti düşündürmeye çalışmayın. şahsen ben öyle değil çok farklı şekillerde düşündüm.

  mikelanjelo'nun davut heykeli hakkında entryler girin, tutan mı var ? önce şizforenik hissiyatlarınızı yenip, ardından bir olun. sonra türkçe'nizi geliştirin, velhasıl kelam ardından hasbihal ederiz.
  1 ... epilasyonlu sinek bacagi
 10. 10.
  bir şeyin ilerleme göstermesi için sözlük ortamında yekpare olmaktır.

  neye karşı bir oluyoruz? kime karşı bir oluyoruz? neyin ilerleme göstermesi isteniyor? bir olunca sözlük nasıl bir yerlere varacak? herkesin aynı şeyi söylediği yerde o yer nasıl ileri gider? bu soruların cevabını istiyorum.
  1 ... t bag