bugün

adı üstünde intihar etmeye çalışmaktan öteye gitmez. istisnalar her zaman vardır tabiki, o kısmı bi geçelim.
zaten kendini gerçekten öldürmek isteyen şahısta az buçuk bunun farkında olacağından, daha kesin çözümler dener. yüksek bir yerden atlamak, bilekleri uzunlamasına kesmek, kafaya sıkmak ... gibi.
ilaç içerek intihar etmeye çalışmak, bir nevi imdat çığlıdır dostlar. kişiye miğde bulantısı, baş dönmesi ve miğde yıkanmasından başka bi bok vermez. iğrençtir. içki için sızana kadar daha iyi vallahi. ya da; diyalog kurun çevrenizle.
ben iyi değilim aga deyin.
sikicem atanızı deyin.
atar yapın,
isyan edin.
ama bedeninize haksızlık etmeyin.

(bkz: ölmeyi bayılmak mı sandın)
Aşırı dozda ilaç kullanarak, yaşamına son vermeyi denemektir.
gösteriş ilgi budalalığıdır.
ölmek için hap kullanılmaz. intahar edeceksen siktir git 5. kattan falan atla.
denenmiş ve sonuç alınanamış yöntemdir.
112 de çalışırken, atarax içip intihar etmeye çalışan denyoları görmüştüm. 1 liralık ilaçla intihar mı edilir. En büyük yan etkisi uyku yapmak bide. Alacaksın kralından antidepresan, yutacaksın tüm kutuyu. intihar böyle edilir arkadaşlar. Birde tavsiyem, hepsini yuttuktan sonra 2 saat boyunca kimseyi aramayın.
şöyle bi 30 40 tane antidepresanla rahatça başarıya ulaşacak eylemdir. denenmiştir, birkaç dakikayla yırtmışımdır.
intihar mektubu olarak içilen ilacın PRESPEKTÜSü bırakılabilir. gerçekten de bazı ilaçların prespektüsleri intihar mektubu gibi.
Hangi ilacı içtiğinize ve miktarına bağlı olarak sonucu değişebilecek olan eylem. "Ölmek istemiyorum, biraz dikkat çekeyim. ilgi gösterin bana." diyenlerin tercihidir genelde lol.