1. 22.
    ilaç sektörü
    -2 ... jimmy tudeski
  2. 21.
    ilaç sektörü
    ... jimmy tudeski
  3. 20.
    ilaç sektörü
    ... jimmy tudeski
  4. 19.
    sağlam orospu cocugudur.

ilk çıktığında bir ab almıştım. 38.000.000 tl. yaklaşık dolar olarak 48 dolardı.

en son aldığımda 2.5 dolardı.
    -1 ... zamparator
  5. 18.
    Ben ikna oldum. Adam kesin böyle bir şeyi söylemiştir. Dünyanın en büyük ilaç firmasında yönetici olan bir adam böyle bir itiraf yapacak kadar da gerizekalidir zaten aynen :d
    2 ... tenet
  6. 17.
    ilaç sektörü
    ... jimmy tudeski
  7. 16.
    ilaç sektörü
    ilaç sektörü
    1 ... jimmy tudeski
  8. 15.
    ilaç sektörü
    ... jimmy tudeski
  9. 14.
    https://video.uludagsozluk.com/v/ilaç-sektörü-177839/

1 ... jimmy tudeski
  10. 13.
    en az silah sektörü kadar tehlikeli ve kirli sektör.

toplanın arkadaşlar. bir şeyler okudum ve hemen tespit yapcam!

konumuz kök hücreler...

döllenme sonrasında ana rahminde, 220 farklı hücreye dönüşme yeteneğine sahip olarak oluşan hücrelere kök hücre deniyor.

tıbbi olarak varlığı bilinen hastalıkların, "teoride", kök hücreler kullanılarak tedavi edilebilmesi mümkündür. bu teorileri pratiğe dökmek için uğraş veren bilim insanları ise enteresan şekilde intihar(!) etmektedirler. 2003 yılında, kök hücre ile hastalıkların tedavi edilebilmesi için çalışma yapan 4 bilim insanı aynı gece kendi evlerinde ölü olarak bulunmuşlar. biri kendisini asmış, diğer üçü silah ile hayatlarına son vermiş. birlikte karar alıp intihar mı ettiler, yoksa ilaç sektörünü tamamen bitirebilecek ilerlemeleri mi kaydetmişlerdi? bu konuda yorum sizin.

mesela farklı şekilde kök hücre üretmeyi başaran 6 kişilik bir grup, 3 aylık bir domuzdan alınan kulak dokusu, domuzun kemik iliği ve yine domuzun endometrium hücreleri ile genç yaştaki kadınların adet kanlarından aldıkları basit hücreleri değiştirip geliştirerek embriyonik kök hücreye dönüştürmeyi başarmışlar. başarmışlar ancak daha sonra hepsi bir uçak kazasında hayatlarını kaybetmişler. yanlarında taşıdıkları notlar, bilgisayarlar, dökümanlar.... hepsi buuuum!

işte yorum falan yok arkadaşlar! bunlar hep emperyalist güçler, para babaları, amerikaaa!

ilaç sektörü

neyse bugün de tespitimi yaptığıma göre gideyim çay demleyeyim.

ha bu arada kaynak : Essentials of Stem Cell Biology makaleleri.
    7 -2 ... sneeuwwit