1. 1.
    nedim uzun isimli şırnak il sağlık müdürünü durduran 5 polisin sürülmüş olmasıdır.

il sağlık müdürünü durduran polislerin sürülmesi
    4 ... ismet1994
  2. 2.
    Göstermelik bir görevden alma ile örtbas edilecektir.

Ha polislere gelince şırnaktan sürgün daha nereye sürüldüler acaba.

memleketteki kafalara bak... il milli eiğitim müdür çakarla gezer durduran polisi sürdürür, il sağlık müdürü-kim oluyorsa- polislere kendini aracını aratmaz polisleri sürerler... ne iğrenç bir yer olduk biz ya.
    11 -2 ... flat head
  3. 3.
    şırnaktan ilerisi afrin filandır herhalde.

bir olay.
    8 ... selcuk cetiner 42200
  4. 4.
    çok iyi yapmış sağlık müdürü.
    o polisler biraz daha horozlansalar memuriyetlerinin sonu bile olurdu.
    bravo ..bir ara osmaniye'de akp ilçe başkanının oğluna laf eden polisleri ilçe başkanı sıraya dizip hakaret edip haşlamıştı.
    bu polis böyle görevini layığı ile yapmadığı için iktidar tarafından her işte ayakçı olarak kullanılıyor.
    çoğu (iyileri görevini hakkaniyetle yapanları ayırırım ,azda olsalar) polis değil akp ve mhp'nin paramiliter gücü.

dündü galiba kadıköy'de bir kadın polisi hdp seçim standına koruma olarak vermişler . ekip olayı. o da kalkmış marş çalıp hdp'lilere bozkurt işareti yapmış sonrada görevli olduğu yeri terk etmiş.

işte devletin maaş ödediği paramiliter akp milisi.

çoğu insan ve gençler bilmez bugün pkk bu kadar taraftar bulabiliyorsa milliyetçi ve dindar kürtlerden ,o gücün yegane ve tek sebebi evet iddia ediyorum o '' bozkurt'' aslında kit -sırtlan işaretidir.

kendini bilmez milletin polisi olacağına faşist sünni ırkçı partinin paramileter gücü olmaya soyuna n birtakım polislerin doğu ve güneydoğu illerinde sürekli panzer ve polis araçlarından,zırhlılardan kurt-it işareti yapması sonucu pkk inanılmaz bir insan desteğine ulaştı.

inanın bilen biri olarak yazıyorum beş vakit namazında olan sol-sosyalizmden uzak insanlar bile bölgede pkk'yı destekledi.
    biraz konudan uzaklaştım ..

kim bilir sağlık müdürünü nasıl çevirdiler kürt sandılar ve neler dediler.

yazık koca ülke üç beş paramiliter üniformalının yüzünden ne hallere geldi.
    maalesef.
    4 -8 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    daha fazla nereye sürülebilir ki halepe falan mı gönderdiler acaba.
    1 ... teistus
  6. 6.
    adam namaz kılıyu namazzzzz!
    2 ... erector
  7. 7.
    (bkz: sen benim kim olduğumu biliyor musun).
    1 ... atlant isten gelenadam
  8. 8.
    şırnaktan öte nereye sürüldüler acaba beytüşşebapa mı?
    3 -1 ... anto
  9. 9.
    Ne olacak ki, ne bekliyordunuz yani? 2009 senesinde hatay'da milletvekilinin oğluna haddini bildirdikleri için komiserleri, polisleri ellerine numaralar vererek sıraya dizip, teşhir ettirmemiş miydi sayın yetkililerimiz?

Değişen bir şey mi bekliyordunuz?

Farkında mısınız bilmem ama, Halâ aynı mantalite tarafından yönetiliyoruz, hatırlatayım!
    3 ... kaplumbaga mottosu
  10. 10.
    Olması gerekendir..

Sen kimsin ki il müdürünün arabasını arama cesareti gösteriyorsun!!

Ben olsam ihraçlarına kadar bu işin peşini bırakmazdım..!!

Herkes haddini bilecek..!!
    1 -4 ... iyi dinleyin beni